8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Kameralny i urokliwy wyciąg narciarski Ugory

POLECAMY

Kameralny i urokliwy wyciąg narciarski Ugory

Ugory to ziemie nie uprawiane od bardzo dawna. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do zimowego szaleństwa i na zboczach wzniesień stworzyć klimatyczną stację narciarską, jaką jest wyciąg Ugory na Pardałówce w Zakopanem. Dwudziestoletnia tradycja połączona z doświadczeniem instruktorów i zapierającą dech w piersiach panoramą Tatr sprawia, że chociaż jest to kameralne miejsce nie brakuje mu uroku.

Szusem na Ugorach

Wyciąg narciarski Ugory oddaje do dyspozycji narciarzy dwa wyciągi orczykowe i położone przy nich trasy o długości 350 i 400 metrów. Wyciąg o małym nachyleniu, idealny dla narciarzy początkujący. Stok w sezonie zimowym jest sztucznie dośnieżany oraz ratrakowany. Dodatkowo posiada oświetlenie, co pozwala śmigać na nartach nawet po zmierzchu. Zaletą tego miejsca jest położenie 400 metrów od głównej drogi, co sprawia, że stok jest spokojny, nie zatłoczony i idealny dla początkujących lub tych, którzy rozpoczynają sezon albo chcą sobie przypomnieć swoje umiejętności narciarskie. Dodatkowym atutem miejsca są godziny jego otwarcia, od godziny 9:00 aż do ostatniego narciarza. Wyciąg Ugory posiada także na miejscu wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, Szkołę Narciarską Ugory oraz Karczmę Regionalną z tradycyjną regionalną i polską kuchnią.

Ceny biletów i godziny otwarcia wyciągu Ugory:

  • Kaucja za karnet: 20 zł
  • Przejazdy: 2 zł/jeden przejazd
  • Czynne 9:00- 19:00

Relaks po narciarskim szaleństwie

Jeżeli jesteś już zmęczony nartami i chcesz odpocząć wystarczy udać się do zakopiańskiego Aqua Parku. Ciepła woda i przyjemne widoki, to świetne rozwiązanie i sposób na regenerację. A jeśli w środku zimy chcesz poczuć się jak na rajskiej wyspie, odwiedź Papugarnię Egzotyczne Zakopane. Piękne okazy kolorowych ptaków wprawią Cię w radosny nastrój do końca dnia.

Położenie i kontakt z Ugory

Wyciąg Narciarski Ugory – Zakopane Pardałówka, ul. Podhalańska (obok nr 73) – 10 min. drogi od centrum samochodem. Obiekt pod wyciągiem posiada darmowy parking.

Wyciąg Narciarski Ugory

34-500, Podhalańska 84, Zakopane
Tel: 888 122 309

POPULARNE
INFO

[td_block_21 limit=”3″ category_id=”249″ m16f_title_font_weight=”700″ m16f_title_font_family=”727″ m16f_title_font_size=”22″ m16f_title_font_spacing=”0.5″ accent_text_color=”#dd0000″ sort=”popular7″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjI1IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”]

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

[td_block_21 limit=”3″ category_id=”20″ m16f_title_font_weight=”700″ m16f_title_font_family=”727″ m16f_title_font_size=”22″ m16f_title_font_spacing=”0.5″ accent_text_color=”#dd0000″]
- Reklama -
- Reklama -