12.4 C
Zakopane
środa, Wrzesień 18, 2019
 • Zakopane
More

  Zoo Hotel dla psów

  Spędzasz urlop w Zakopanem ze swoim zwierzakiem? Masz ochotę wybrać się w Tatry z psem gdzie nie można wejść na szlak? Zoo Hotel dla czworonogów to całodobowa i dzienna opieka nad Państwa pupilami.

  Niewielki ZOO Hotel w Zakopanem to wyjątkowe miejsce dla zwierząt. Różni się ono od pozostałych hoteli, ponieważ zwierzaki nie mają tutaj osobnych pomieszczeń, w których przebywają. Nie ma też klatek ani kojców w mieszkaniu. Pupile przebywają po prostu z właścicielami obiektu w ich prywatnym domu. Ilość miejsc przez to jest bardzo ograniczona i raczej wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.

  Na zewnątrz w ogrodzie znajdują się trzy kojce i ocieplane budy, do tego spory ogród, w którym goście hotelowi mogą swobodnie spacerować.

  Dla klientów, którzy nie posiadają samochodu istnieje możliwość zabrania bądź oddania pieska właścicielowi pod wskazany adres w Zakopanem w cenie 10 zł. W razie braku własnej karmy hotel oferuje suchą karmę Royal Canin (cena dobowej porcji dla psa ok. 5zł).

  Chcąc oddać psa do hotelu należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia czworonoga lub paszport z aktualnymi szczepieniami (wścieklizna i choroby zakaźne). Piesek powinien być odrobaczony oraz zabezpieczony przeciwko kleszczom.

  Można zostawić psu ulubioną zabawkę, koc lub legowisko milusińskiego, by zminimalizować stres i rozłąkę z właścicielami.

  Cennik Zoo Hotelu

  Cena podstawowa za pobyt jednego dnia:
  55zł – dzień pobytu (na kilka godzin)
  65zł – doba pobytu w domu
  45zł – doba pobytu w kojcu

  Cena za pobyt jednego pieska w czasie świąt i długich weekendów:
  80zł – dzień pobytu (na kilka godzin)
  95zł – doba pobytu w domu
  65zł – doba pobytu w kojcu

  ZOO Hotel dla psów

  ul. Walkosze 27
  34-500 Zakopane
  Tel.: 603 407 507

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Murzasichle Pokoje Gościnne U Marzenki

  Boże Narodzenie i Sylwester 2019/2020 w Murzasichlu

  Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia z świętym mikołajem przy góralskiej kapeli. Wyjątkowego sylwestra 2019/2020 na noclegi z wyżywieniem, bal sylwestrowy, kulig z pieczeniem kiełbasek oraz inne atrakcje. Boże Narodzenie 2019 Oferta ważna 22 - 27 lub...
  Tatrzański Park Edukacyjny -ZwierzOgród

  Tatrzański Park Edukacyjny „ZwierzOgród” w Zakopanem

  Tatrzański Park Edukacyjny pod skocznią w Zakopanem to wyjątkowe miejsce na mapie Podhala, a zarazem świetna atrakcja dla rodzin z dziećmi ale nie tylko. Park powstał przede wszystkim z miłości do rodzimej przyrody Tatr....

  Najnowsze

  X