4,5 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Zoo Hotel dla psów

Zoo Hotel dla psów

Spędzasz urlop w Zakopanem ze swoim zwierzakiem? Masz ochotę wybrać się w Tatry z psem gdzie nie można wejść na szlak? Zoo Hotel dla czworonogów to całodobowa i dzienna opieka nad Państwa pupilami.

Niewielki ZOO Hotel w Zakopanem to wyjątkowe miejsce dla zwierząt. Różni się ono od pozostałych hoteli, ponieważ zwierzaki nie mają tutaj osobnych pomieszczeń, w których przebywają. Nie ma też klatek ani kojców w mieszkaniu. Pupile przebywają po prostu z właścicielami obiektu w ich prywatnym domu. Ilość miejsc przez to jest bardzo ograniczona i raczej wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.

Na zewnątrz w ogrodzie znajdują się trzy kojce i ocieplane budy, do tego spory ogród, w którym goście hotelowi mogą swobodnie spacerować.

Dla klientów, którzy nie posiadają samochodu istnieje możliwość zabrania bądź oddania pieska właścicielowi pod wskazany adres w Zakopanem w cenie 10 zł. W razie braku własnej karmy hotel oferuje suchą karmę Royal Canin (cena dobowej porcji dla psa ok. 5zł).

Chcąc oddać psa do hotelu należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia czworonoga lub paszport z aktualnymi szczepieniami (wścieklizna i choroby zakaźne). Piesek powinien być odrobaczony oraz zabezpieczony przeciwko kleszczom.

Można zostawić psu ulubioną zabawkę, koc lub legowisko milusińskiego, by zminimalizować stres i rozłąkę z właścicielami.

Cennik Zoo Hotelu

Cena podstawowa za pobyt jednego dnia:
55zł – dzień pobytu (na kilka godzin)
65zł – doba pobytu w domu
45zł – doba pobytu w kojcu

Cena za pobyt jednego pieska w czasie świąt i długich weekendów:
80zł – dzień pobytu (na kilka godzin)
95zł – doba pobytu w domu
65zł – doba pobytu w kojcu

ZOO Hotel dla psów

ul. Walkosze 27
34-500 Zakopane
Tel.: 603 407 507

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Puchar Świata w Skokach Narciarskich Zakopane 2021

Puchar Świata w Skokach Narciarskich Zakopane 2021. Pomimo panującej na świecie pandemii koronawirusa, największe zimowe, a zarazem najbardziej prestiżowe wydarzenie sportowe w Zakopanem –...

Koronawirus, Zakopane nowe obostrzenia i nakazy: bezpieczeństwo swoje oraz innych

Koronawirus Zakopane. W związku z pandemią, od 28 listopada (sobota) wchodzą w życie nowe obostrzenia. Co to oznacza dla mieszkańców i turystów przebywających w...

Ferie 2021 – nowy termin ferii zimowych w roku szkolnym 2020/2021

Terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2020/2021: ze względu na pandemię, ferie dla wszystkich uczniów, będą w nowym, jednym, styczniowym terminie . Nowy termin ferii...

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

KIDS Park Janosika – Sala zabaw

Wybierasz się na weekend czy urlop do Zakopanego?...

Willa Piotr w Zakopanem

Szukasz ciekawej oferty na noclegi zimą jak i latem?...

Ulica Kościeliska – perła architektury drewnianej – najstarsza ulica Zakopanego

Spacer ulicą Kościeliską to nieodłączna część pobytu w Zakopanem....