16 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Zoo Hotel dla psów

Zoo Hotel dla psów

Spędzasz urlop w Zakopanem ze swoim zwierzakiem? Masz ochotę wybrać się w Tatry z psem gdzie nie można wejść na szlak? Zoo Hotel dla czworonogów to całodobowa i dzienna opieka nad Państwa pupilami.

Niewielki ZOO Hotel w Zakopanem to wyjątkowe miejsce dla zwierząt. Różni się ono od pozostałych hoteli, ponieważ zwierzaki nie mają tutaj osobnych pomieszczeń, w których przebywają. Nie ma też klatek ani kojców w mieszkaniu. Pupile przebywają po prostu z właścicielami obiektu w ich prywatnym domu. Ilość miejsc przez to jest bardzo ograniczona i raczej wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.

Na zewnątrz w ogrodzie znajdują się trzy kojce i ocieplane budy, do tego spory ogród, w którym goście hotelowi mogą swobodnie spacerować.

Dla klientów, którzy nie posiadają samochodu istnieje możliwość zabrania bądź oddania pieska właścicielowi pod wskazany adres w Zakopanem w cenie 10 zł. W razie braku własnej karmy hotel oferuje suchą karmę Royal Canin (cena dobowej porcji dla psa ok. 5zł).

Chcąc oddać psa do hotelu należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia czworonoga lub paszport z aktualnymi szczepieniami (wścieklizna i choroby zakaźne). Piesek powinien być odrobaczony oraz zabezpieczony przeciwko kleszczom.

Można zostawić psu ulubioną zabawkę, koc lub legowisko milusińskiego, by zminimalizować stres i rozłąkę z właścicielami.

Cennik Zoo Hotelu

Cena podstawowa za pobyt jednego dnia:
55zł – dzień pobytu (na kilka godzin)
65zł – doba pobytu w domu
45zł – doba pobytu w kojcu

Cena za pobyt jednego pieska w czasie świąt i długich weekendów:
80zł – dzień pobytu (na kilka godzin)
95zł – doba pobytu w domu
65zł – doba pobytu w kojcu

ZOO Hotel dla psów

ul. Walkosze 27
34-500 Zakopane
Tel.: 603 407 507

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego

Odwiedzający Zakopane, Tatry i Podhale powinni udać się na...

Ośrodek Wypoczynkowy Kubik

Dom Wypoczynkowy "Kubik" znajduje się w bliskiej okolicy stacji narciarskich oraz basenów termalnych - najbliższe baseny - Termy Podhalńskie oraz Termy Gorący Potok - w odległości zaledwie 500 m!

Rozkład jazdy Zakopane (PL) – Poprad (SK)

Rozkład odjazdów autobusów komunikacji międzynarodowej, z poszczególnych przystanków na...