26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Pufik Hotel dla zwierząt

Pufik Hotel dla zwierząt

Jeśli szukasz opieki dla swojego psa, kota lub innego pupila – Hotel dla zwierząt Pufik to idealne miejsce. Obiekt oferuje kilkugodzinną opiekę nad zwierzęciem ale i opiekę całodobową przez cały rok.

Jeśli nie masz z kim zostawić swojego przyjaciela, bądź wybierasz się w miejsce, gdzie nie możesz go zabrać, możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, gdzie Twój pupil będzie miał zapewnioną profesjonalną opiekę. Pamiętaj, że nie wszędzie możesz zabrać swojego czworonoga. Możesz wybrać się w Tatry z psem lub inne miejsca, które akceptują wizytę zwierząt, jednak planując samotną wędrówkę, rozważ propozycję hoteli dla zwierząt i nie męcz swojego przyjaciela w pokoju hotelowym.

Hotel położony w Poroninie koło Zakopanego gości głównie psy i koty ale równie chętnie przyjmowane są chomiki, ptaki oraz inne zwierzęta domowe. Wasze zwierzęta przebywać będą w komfortowych i bezpiecznych warunkach . Podczas pobytu zaspokojone są wszystkie potrzeby behawioralne zwierzaka.

Pokoiki hotelowe wyposażone są w niezbędne rzeczy, w tym legowiska, miski, kuwety, a przede wszystkim zabawki. Nie ma problemu by zabrać swojemu pupilowi jego ulubione gadżety.

Cennik hotelu Pufik

PIES
opcja z wyżywieniem
– za dobę 30 zł
– za miesiąc 1000 zł

opcja bez wyżywienia
– kilka godzin 30 zł
– za dobę 30 zł
– za miesiąc 900 zł

KOT
opcja z wyżywieniem
– za dobę 30 zł
– za miesiąc 850

opcja bez wyżywienia
– kilka godzin 25 zł
– za dobę 25 zł
– 750 zł

INNE ZWIERZĘTA
opcja z wyżywieniem
– za dobę 25 zł
– za miesiąc 650 zł

opcja bez wyżywienia
– kilka godzin 20 zł
– za dobę 20 zł
– za miesiąc 600 zł

Hotel Pufik

Ul. Jesionkówka 11, 34-520 Poronin
Tel.500 898 369
kontakt@pufikhotel.pl

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Tatrzański Park Edukacyjny „ZwierzOgród” w Zakopanem

Tatrzański Park Edukacyjny pod skocznią w Zakopanem to wyjątkowe...

Domki Tatra House

Stylowe domki regionalne w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w Zakopanem, wyjątkowy klimat z połączenia stylu zakopiańskiego z prawdziwą góralską architekturą.

Historia Zakopanego

Poznaj historię miasta, skąd, jak i kiedy powstała nazwa Zakopane, kim był zbójnik Janosik i o skarbach ukrytych w górach Tatrach.
Reklama