12.4 C
Zakopane
środa, Wrzesień 18, 2019
 • Zakopane
More

  Pufik Hotel dla zwierząt

  Zakopane Dla zwierząt Hotele dla zwierząt Pufik Hotel dla zwierząt

  Jeśli szukasz opieki dla swojego psa, kota lub innego pupila – Hotel dla zwierząt Pufik to idealne miejsce. Obiekt oferuje kilkugodzinną opiekę nad zwierzęciem ale i opiekę całodobową przez cały rok.

  Jeśli nie masz z kim zostawić swojego przyjaciela, bądź wybierasz się w miejsce, gdzie nie możesz go zabrać, możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, gdzie Twój pupil będzie miał zapewnioną profesjonalną opiekę. Pamiętaj, że nie wszędzie możesz zabrać swojego czworonoga. Możesz wybrać się w Tatry z psem lub inne miejsca, które akceptują wizytę zwierząt, jednak planując samotną wędrówkę, rozważ propozycję hoteli dla zwierząt i nie męcz swojego przyjaciela w pokoju hotelowym.

  Hotel położony w Poroninie koło Zakopanego gości głównie psy i koty ale równie chętnie przyjmowane są chomiki, ptaki oraz inne zwierzęta domowe. Wasze zwierzęta przebywać będą w komfortowych i bezpiecznych warunkach . Podczas pobytu zaspokojone są wszystkie potrzeby behawioralne zwierzaka.

  Pokoiki hotelowe wyposażone są w niezbędne rzeczy, w tym legowiska, miski, kuwety, a przede wszystkim zabawki. Nie ma problemu by zabrać swojemu pupilowi jego ulubione gadżety.

  Cennik hotelu Pufik

  PIES
  opcja z wyżywieniem
  – za dobę 30 zł
  – za miesiąc 1000 zł

  opcja bez wyżywienia
  – kilka godzin 30 zł
  – za dobę 30 zł
  – za miesiąc 900 zł

  KOT
  opcja z wyżywieniem
  – za dobę 30 zł
  – za miesiąc 850

  opcja bez wyżywienia
  – kilka godzin 25 zł
  – za dobę 25 zł
  – 750 zł

  INNE ZWIERZĘTA
  opcja z wyżywieniem
  – za dobę 25 zł
  – za miesiąc 650 zł

  opcja bez wyżywienia
  – kilka godzin 20 zł
  – za dobę 20 zł
  – za miesiąc 600 zł

  Hotel Pufik

  Ul. Jesionkówka 11, 34-520 Poronin
  Tel.500 898 369
  kontakt@pufikhotel.pl

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Dzień Sybiraka w Zakopanem

  Dzień Sybiraka w Zakopanem

  Burmistrz Miasta Zakopane, Starosta Tatrzański i Dziekan Dekanatu Zakopiańskiego serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Dnia Sybiraka. Określenie "Sybirak" występuje przede wszystkim w dwóch znaczeniach. W Rosji nazywa się tak mieszkańców Syberii, natomiast w Polsce Sybirakami...
  Spektakl "Pomoc Domowa"

  „Pomoc Domowa” w Zakopanem

  Twórcy najbardziej lubianych przez publiczność spektakli Mayday 2 i Szalonych Nożyczek zapraszają na swoje kolejne dzieło - Pomoc Domowa! Jest to kolejna znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Zobaczyć ją możecie w Zakopanem...

  Najnowsze

  X