26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Utrudnienia w ruchu drogowym – 51. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Utrudnienia w ruchu drogowym – 51. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Rusza 51. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz zakopiańskich imprez. Jest to świetna okazja do poznania góralskiej tradycji, muzyki, śpiewu, tańca, strojów, rzemiosła i kuchni. Festiwal rozpocznie się dzisiaj, 16 sierpnia 2019 r. W związku z festiwalowymi atrakcjami pojawią się pewne utrudnienia w ruchu drogowym!

Już jutro, w sobotę 17 sierpnia 2019 od godziny 17.30 ulicami Grunwaldzką – Tetmajera – Krupówki – Aleje 3 Maja do wioski festiwalowej na Dolnej Równi Krupowej przejedzie orszak weselny.

W niedzielę, 18 sierpnia 2019 od godziny 11.30 ulicami Zamoyskiego i Krupówki przejdzie korowód festiwalowy.

Długi weekend w Zakopanem to moc atrakcji. W tych dniach poza 51. Międzynarodowym Festiwalem Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem odbędzie się drugie duże wydarzenie sportowe – LETNIE GRAND PRIX W SKOKACH NARCIARSKICH. Władze miasta ostrzegają przed mogącymi wystąpić dużymi utrudnieniami w ruchu od 16 do 18 sierpnia w związku z tą uroczystością.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w powyższych wydarzeniach prosimy o wcześniejsze wyjście z domu, odpowiednie zaplanowanie trasy dojazdu, wyrozumiałość i przestrzeganie zaleceń Policji.

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy