17.7 C
Zakopane
poniedziałek, Sierpień 19, 2019
 • Wiadomości
More

  Utrudnienia w ruchu drogowym – 51. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich

  Zakopane Wydarzenia Utrudnienia w ruchu drogowym - 51. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich

  Rusza 51. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz zakopiańskich imprez. Jest to świetna okazja do poznania góralskiej tradycji, muzyki, śpiewu, tańca, strojów, rzemiosła i kuchni. Festiwal rozpocznie się dzisiaj, 16 sierpnia 2019 r. W związku z festiwalowymi atrakcjami pojawią się pewne utrudnienia w ruchu drogowym!

  Już jutro, w sobotę 17 sierpnia 2019 od godziny 17.30 ulicami Grunwaldzką – Tetmajera – Krupówki – Aleje 3 Maja do wioski festiwalowej na Dolnej Równi Krupowej przejedzie orszak weselny.

  W niedzielę, 18 sierpnia 2019 od godziny 11.30 ulicami Zamoyskiego i Krupówki przejdzie korowód festiwalowy.

  Długi weekend w Zakopanem to moc atrakcji. W tych dniach poza 51. Międzynarodowym Festiwalem Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem odbędzie się drugie duże wydarzenie sportowe – LETNIE GRAND PRIX W SKOKACH NARCIARSKICH. Władze miasta ostrzegają przed mogącymi wystąpić dużymi utrudnieniami w ruchu od 16 do 18 sierpnia w związku z tą uroczystością.

  Wszystkich zainteresowanych udziałem w powyższych wydarzeniach prosimy o wcześniejsze wyjście z domu, odpowiednie zaplanowanie trasy dojazdu, wyrozumiałość i przestrzeganie zaleceń Policji.

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Szlakiem Polskich Skarbów Kulinarnych

  Szlakiem Polskich Skarbów Kulinarnych – prezentacja kuchni Podhala

  Firma MAKRO Polska została partnerem 51. edycji Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich, który potrwa do 24 sierpnia w Zakopanem. W ramach festiwalu sieć hurtowni wraz z czołowymi szefami kuchni z Podhala promować będzie szlak...
  Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60

  Zbójnicka Kryjówka – dom strachów

  Spędzasz urlop pod Giewontem? Szukasz ciekawej propozycji na spędzenie czasu wolnego w Zakopanem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Krupówki Expo zapraszają do odwiedzenia atrakcji rodem z horroru. Przy słynnym deptaku Krupówki 60, w podziemiach...

  Najnowsze

  X