27 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Zako_Twory Targi Dizajnu pod Giewontem vol.7

- POLECAMY -

Zako_Twory Targi Dizajnu pod Giewontem vol.7

Będąc w Zakopanem w grudniu możesz wziąć udział w wyjątkowych Targach Dizajnu pod Giewontem – Zako Twory vol. 7! Przez dwa dni kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoje unikatowe dzieła. Produkty od ubrań, ceramiki, biżuterii i kosmetyków, aż po meble i wyposażenie domu w jednym miejscu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będziecie?

Jak tłumaczą sami pomysłodawcy Zako-Tworów: ideą jest stworzenie przestrzeni dla młodych twórców, którzy będą mogli zaprezentować swój dorobek. Podczas targów można będzie poznać prace z zakresu: mody, grafiki, biżuterii, a także mebli czy wszelkich form użytkowych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i stanie się posiadaczem fajnego nieszablonowego „twora”.

Serdecznie zapraszamy na siódmą edycję Zako-Tworów. Targi odbywać będą się 7 i 8 grudnia 2019 roku od godziny 11:00 do 17:30 w klubo kawiarni „Dworzec” w Zakopanem.

Pierwszego dnia, tak jak w edycjach poprzednich, tak i tym razem odbędą się targi dizajnu. Tego dnia spotkacie wystawców, którzy produkują ubrania, meble, ceramikę, wyposażenie domu, kosmetyki czy biżuterię. Drugiego dnia będą miały miejsce Zako-Twory KIDS, które z edycji na edycję przyciągają co raz to więcej zainteresowanych. Tego dnia kupicie wszystkie artykuły dziecięce od ubrań po zabawki różnego rodzaju akcesoria. Targi będą idealną okazją do świątecznych zakupów.

Zako_Twory vol.7 Targi Dizajnu pod Giewontem, program 2019
Zako_Twory vol.7 Targi Dizajnu pod Giewontem, program 2019

Program Zako_Twory 2019

  • 7 grudnia 2019 rok – Zako_Twory – Targi Dizajnu: ubrania, meble, ceramika, wyposażenie domu, kosmetyki, biżuteria.
  • 8 grudnia 2019 rok – Zako_Twory KIDS – Targi dla dzieci: ubranka, zabawki, akcesoria dla dzieci.

Zako-Twory służą spotkaniu się młodych ludzi z pasją i wszystkich, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo. Jeśli chcesz zaprezentować na targach własnego „Twora” napisz na [email protected] a może to właśnie Twoje stoisko odwiedzimy na targach!

Dworzec.Zakopane

ul.Krupówki 12, 34-500 Zakopane
Trl: 602 130 016

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...