X Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem

0
343

Okres wakacji w Zakopanem to wyjątkowy czas pełen atrakcji. Przed nami kolejne wydarzenie, które na stałe wpisało się do letniego kalendarza imprez na Podhalu. Już w sierpniu odbędą się 10. Jubileuszowe Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Nie lada gratka dla smakoszy naturalnych produktów spożywczych.

Chcesz skosztować nieznanych Ci smaków? Lubisz gotować lub szukasz inspiracji kulinarnych? Z pewnością musisz musisz odwiedzić X Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem!

Targi odbędą się w samym centrum Zakopanego na Równi Krupowej w dniach od 11 do 15 sierpnia 2019 roku.

Podczas trwania targów prezentowana będzie bardzo bogata oferta różnorodnych produktów. Znajdziecie tam między innymi wyroby wędliniarskie, mleczarskie czy cukiernicze. Będzie to świetna okazja do degustacji nie tylko przepysznych potraw ale i napojów, między innymi wina, piwa czy różnego rodzaju nalewek.

Podczas targów zabrzmi muzyka ludowa. Poza wyjątkowymi produktami spożywczymi, znajdziecie tam również unikatowe wyroby rękodzielnicze.

Targi będą podzielone na strefy

Strefa rolno-spożywcza to eksponowana powierzchnia, w której uczestnicy Europejskich Targów Produktów Regionalnych będą mogli zapoznać się z ofertą Państwa produktów. Prezentacja Państwa oferty w strefie targowej to dodatkowa okazja do interakcji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy.

Strefa kosmetyczna to eksponowana powierzchnia, w której uczestnicy Europejskich Targów Produktów Regionalnych będą mogli zapoznać się z ofertą Państwa kosmetyków naturalnych, ekologicznych. Prezentacja Państwa oferty w strefie targowej to dodatkowa okazja do interakcji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy.

Strefa rękodzieła to eksponowana powierzchnia, w której uczestnicy Europejskich Targów Produktów Regionalnych będą mogli zapoznać się z Państwa rękodziełem wytworzonym w sposób nieprzemysłowy, posiadający walory artystyczne, najczęściej zawierający motywy typowe dla kultury, w której zostały wykonane. Prezentacja Państwa oferty w strefie targowej to dodatkowa okazja do interakcji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy.

Strefa gastronomiczna to eksponowana powierzchnia, w której uczestnicy Europejskich Targów Produktów Regionalnych będą mogli zapoznać się z ofertą Państwa produktów. Prezentacja Państwa oferty w strefie targowej to dodatkowa okazja do interakcji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here