21 C
Zakopane
wtorek, Czerwiec 25, 2019
 • Wiadomości
More
  Zakopane Imprezy Dzieci Warsztaty rodzinne "Zakopiański Park Jurajski"

  Warsztaty rodzinne „Zakopiański Park Jurajski”

  Czy w Tatrach żyły dinozaury? Jeśli chcesz znać odpowiedź na to pytanie, zapraszamy do Muzeum Tatrzańskiego na wyjątkowe warsztaty rodzinne. „Zakopiański Park Jurajski” to wydarzenie organizowane specjalnie z okazji Święta Małopolski.

  Niezwykłe warsztaty przenoszące nas ponad 200 mln lat wstecz odbędą się w sobotę, 15 czerwca 2019 roku w Gmachu Głównym Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, przy ul. Krupówki 5. Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 12:00. Jest to fantastyczna propozycja na weekend dla rodzin z dziećmi.

  Warsztaty wprowadzą Was w nieco inny świat. Miliony lat temu w Tatrach zamiast halnego słychać było szum fal, a brzegiem morza stąpały prehistoryczne zwierzęta. Kim były stworzenia zamieszkujące wtedy Tatry? Co o nich wiemy?
  Odpowiedzi na te pytania uzyskacie na warsztatach „Zakopiański Park Jurajski”. Nie da się ukryć, że wszyscy uczestnicy na ten czas zamienią się w badaczy pradawnych zwierząt i poznają sekretne prehistoryczne tajemnice.

  Aby wziąć udział w warsztatach należy zakupić bilet w cenie promocyjnej 6 zł za osobę. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swoje uczestnictwo u Pani Moniki Pietraszko – Warchałowskiej: mpietraszko@muzeumtatrzanskie.pl, tel. 533 925 111.

  Muzeum Tatrzańskie

  ul. Krupówki 10, 34-500 Zakopane

  Tel:+48182015205

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

  Koncert inauguracyjny 19. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

  W Zakopanem 19. raz z rzędu odbędzie się jeden z największych festiwali organowych w Polsce - Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Impreza, która wpisała się na stałe w kulturalny kalendarz wydarzeń Zakopanego. Międzynarodowy Festiwal...
  Tatry - szlaki tatrzańskie

  TPN Cennik 2019, bilety wstępu, opłaty i lista parkingów

  Przedstawiamy aktualny cennik biletów wstępu TPN-u na rok 2019, oraz miejsce i ceny parkingów na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie za opłatą w bezpiecznym miejscu zostawisz samochód. Dla ułatwienia, podaliśmy również punkty sprzedażowe biletów...

  Najnowsze