Sylwester

Porady

atrakcje

na weekend

Warsztaty rodzinne „Zakopiański Park Jurajski”

- POLECAMY -

Warsztaty rodzinne „Zakopiański Park Jurajski”

Czy w Tatrach żyły dinozaury? Jeśli chcesz znać odpowiedź na to pytanie, zapraszamy do Muzeum Tatrzańskiego na wyjątkowe warsztaty rodzinne. „Zakopiański Park Jurajski” to wydarzenie organizowane specjalnie z okazji Święta Małopolski.

Niezwykłe warsztaty przenoszące nas ponad 200 mln lat wstecz odbędą się w sobotę, 15 czerwca 2019 roku w Gmachu Głównym Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, przy ul. Krupówki 5. Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 12:00. Jest to fantastyczna propozycja na weekend dla rodzin z dziećmi.

Warsztaty wprowadzą Was w nieco inny świat. Miliony lat temu w Tatrach zamiast halnego słychać było szum fal, a brzegiem morza stąpały prehistoryczne zwierzęta. Kim były stworzenia zamieszkujące wtedy Tatry? Co o nich wiemy?
Odpowiedzi na te pytania uzyskacie na warsztatach „Zakopiański Park Jurajski”. Nie da się ukryć, że wszyscy uczestnicy na ten czas zamienią się w badaczy pradawnych zwierząt i poznają sekretne prehistoryczne tajemnice.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zakupić bilet w cenie promocyjnej 6 zł za osobę. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swoje uczestnictwo u Pani Moniki Pietraszko – Warchałowskiej: [email protected], tel. 533 925 111.

Muzeum Tatrzańskie

ul. Krupówki 10, 34-500 Zakopane

Tel:+48182015205

Dodaj komentarz

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Lawiny – górskie zimowe niebezpieczeństwo

Zejście lawiny może przydarzyć się każdemu, kto przebywa w...

Magiczny Sylwester w Termach Bukovina

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Weź udział w...

Zimowa przygoda ze Snowdoo Adventure w Zakopanem

Marzysz o zimowej przygodzie na świeżym powietrzu? Lubisz adrenalinę,...

V Zakopiański Noworoczny Bieg i Marsz Nordic Walking 2020

Rozpocznij Nowy Rok 2020 w sportowym stylu! Weź udział...
X