8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Walentynki w Krainie Światła

Walentynki w Krainie Światła

Planujesz Walentynki w Zakopanem? Nie masz pomysłu jak spędzić ten wyjątkowy dzień? Zabierz swoją drugą połówkę w niezwykłą podróż na Gubałówkę!

Zimowe iluminacje z widokiem na Tatry

Imponujące widowisko jakim Kraina Światła na Gubałówce bez wątpienia z roku na rok przyciąga co raz to więcej Turystów i mieszkańców Podhala. Odwiedzając teren górnej stacji kolei PKL zobaczymy zapierające dech w piersiach rzeźby świetlne, które nie są przypadkowymi figurami. Są to rzeźby inspirowane historią Zakopanego, podhalańskim folklorem a przede wszystkim nawiązują do tatrzańskiej przyrody. Spotkać będzie można tutaj między innymi gazdę i gaździnę w odświętnych strojach, białego misia z Krupówek, kozice, świstaki i jelenią rodzinę. Bez wątpienia uroku i magicznego zimowego akcentu dodadzą ekspozycji dekoracyjne płatki śniegu zdobiące elewację budynku stacji.

Walentynki w Krainie Światła
Walentynki w Krainie Światła

Święto zakochanych

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne często pisane wierszem. Dzień ten stał się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami i spędzania go w wyjątkowy sposób.

Walentynki na Gubałówce

Serdecznie zapraszamy na Magiczne Walentynki do Krainy Światła na szczycie Gubałówki, gdzie czekać będzie na zakochanych i nie tylko wiele atrakcji już 14 lutego 2020 w godzinach od 14:30 do 20:30. W programie: darmowa wata cukrowa, budowanie lodowego tronu, fotobudka, wróżka, ognisko na plaży, DJ i koncert życzeń. O godzinie 18:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Wielkie Oświadczyny!

Walentynki w Krainie Światła, program
Walentynki w Krainie Światła: Gubałówka Zakopane, program 2020

Co w programie Magicznych Walentynek w Krainie Światła?

  • 14:30 – 17:30 Fotobudka
  • 15:30 – 20:30 Koncert życzeń z DJ-em
  • 15:30 Rzeźbienie lodowego tronu
  • 16:00 – 20:00 Spotkanie z wróżką
  • 16:00 – 20:30 Stoisko z darmową watą cukrową
  • 16:00 – 20:30 Ognisko przy plaży z możliwością pieczenia kiełbasek
  • 18:00 Wielkie Oświadczyny

Serdecznie zapraszamy!

Polskie Koleje Linowe S.A. Stacja Górna Gubałówka

34-500 Zakopane
Tel: 22 444 66 66

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy