7,4 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

W taką noc jak niebo lśni – charytatywny koncert kolęd w Kawiarni Kmicic

- POLECAMY -

W taką noc jak niebo lśni – charytatywny koncert kolęd w Kawiarni Kmicic

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Kmicic w Zakopanem na wyjątkowy koncert o charakterze charytatywnym zespołu Stachura Mirecki Trio, który po świetnie przyjętych poprzednich koncertach powraca z programem najpiękniejszych kolęd i pastorałek z najnowszej płyty „Panu Naszemu Dzień Dobry„.

Zespół Stachura Mirecki Trio

Zespół Stachura Mirecki Trio powstał z miłości do akustycznego, subtelnego brzmienia. Owocem tej miłości jest płyta „Za wszystko” która została wydana w grudniu 2017 roku. Członkowie grupy to Piotr Mirecki – gitary, wokal ; Jan Stachura – gitara, oraz Małgorzata Stachura – gitara basowa, wokal. Stachura Mirecki Trio to trzech wybitnych muzyków znanych również z bielskiego zespołu Dzień Dobry (laureaci Festiwalu Twórczości Korowód w Krakowie i Grechuta Festival w Świnoujściu). Podczas najbliższego koncerty w Kawiarni Kmicic zespół zaprezentuje się tym razem w nieco bardziej instrumentalnym repertuarze.

W taką noc jak niebo lśni - KONCERT CHARYTATYWNY - Stachura Mirecki Trio
W taką noc jak niebo lśni – KONCERT CHARYTATYWNY – Stachura Mirecki Trio

Koncert kolęd „W taką noc jak niebo lśni”

Zespół Stachura Mirecki Trio podczas koncertu w Kawiarni Kmicic zaprezentuje kolędy i pastorałki z płyty pod tytułem „Panu Naszemu Dzień Dobry” w bardzo ciekawych i nowatorskich aranżacjach. Utwory będą zawierać momentami zaskakujące elementy etniczne. Gruba wielokrotnie wykonywała repertuar ten podczas cyklicznej imprezy Beskidzkie Kolędowanie, Nowa Huta Dlaczego Nie oraz na wielu innych koncertach świątecznych i noworocznych. Teraz przyszedł czas na kolędowanie pod Giewontem.

Wyjątkowy koncert w wyjątkowym miejscu

Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Zakopanego w Kawiarni Kmicic, która znajduje się w Willi Kmicic. Jest elegancka kawiarnia o powierzchni 132m kw. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku. Odbywają się tutaj liczne wystawy, koncerty i recitale. Warto tutaj zaglądnąć będąc w okolicach Krupówek. Na koncert kolęd w Kawiarni Kmicic przy ul. Stanisława Staszica 11a w Zakopanem pt. W taką noc jak niebo lśni, w wykonaniu zespołu Stachura Mirecki Tio zapraszamy już 13 grudnia 2019 roku o godzinie 19:00.

Gramy dla Jasia!

Koncert kolęd w Kawiarni Kmicic pt. W taką noc jak niebo lśni w wykonaniu zespołu Stachura Mirecki Tio będzie miał charakter charytatywny. Grupa zagra dla Jasia Ślusarczyka. Jasiu to prawie dziewięcioletni chłopiec, który urodził się z wirusem cytomegalii. Szczegółowe badania wykazały obniżone napięcie mięśniowe, encefalopatię, opóźnienie psychoruchowe a z czasem zaburzenia integracji sensorycznej. Jasiu aktualnie nie mówi, jednak coraz pewniej zaczyna chodzić. Rehabilitacja nie tylko ruchowa ale i psychologiczno – logopedyczna chłopca jest bardzo kosztowna.

Weź udział w koncercie i daj Jasiowi szansę na lepsze życie!

Kawiarnia Kmicic

ul. Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Tel: 798 082 274

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...

O gazdach co ślimaka zjedli

W Białym Dunajcu spotkali się dwaj gazdowie, którzy szli...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

O biednej Kasi co wyszła za księcia

W Chochołowie żył chłop Szymon był wdowcem, sam wychowywał...

Domek Siumno Chatka w Murzasichlu

Regionalny domek Siumno Chatka w Murzasichlu zaprasza na wypoczynek...
X