11.4 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Zapraszamy na VII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się na stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Zakopane. Wydarzenie na stałe wpisało się w wakacyjny kalendarz imprez na Podhalu. Świetna propozycja dla miłośników czworonogów. Na wystawie zobaczyć można Polskie owczarki podhalańskie oraz Owczarki niemieckie. Zobaczymy również rasy psów takie jak: Border collie, Basenji, Charty afgańskie czy Pekińczyki. Wiele ras w jednym miejscu. Warto to zobaczyć na żywo!

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia 2019 r. zobaczyć można nieco ponad 1000 psów około 200 ras z całej Polski i z zagranicy. Czworonogi podlegają ocenie międzynarodowych sędziów kynologicznych, są to niewątpliwie znawcy ras. Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 17:00 do Kościeliska na Stadion Biathlonowy w Kirach.

Czworonogi oceniane są przez międzynarodowych sędziów kynologicznych wybitnych znawców ras. Finałem wystawy jest prezentacja zwycięzców poszczególnych ras na ringu honorowym i wybór najpiękniejszych psów wystawy.

Wystawa jest niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem zarówno dla miłośników i właścicieli piesków, jak i wszystkich, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić wolny czas. Towarzyszy jej góralska oprawa, muzyka i stroje ludowe, co podkreśla regionalny charakter imprezy.

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane 2019
VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane 2019, plakat

Serdecznie zapraszamy wszystkich, dorosłych i dzieci, na stadion biathlonowy w Kościelisku w pierwszy weekend sierpnia!

Ośrodku Biathlonowym Kościelisko-Kiry

34-511 Kościelisko; ul. Groń 11

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy