22 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

- POLECAMY -

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Zapraszamy na VII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się na stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Zakopane. Wydarzenie na stałe wpisało się w wakacyjny kalendarz imprez na Podhalu. Świetna propozycja dla miłośników czworonogów. Na wystawie zobaczyć można Polskie owczarki podhalańskie oraz Owczarki niemieckie. Zobaczymy również rasy psów takie jak: Border collie, Basenji, Charty afgańskie czy Pekińczyki. Wiele ras w jednym miejscu. Warto to zobaczyć na żywo!

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia 2019 r. zobaczyć można nieco ponad 1000 psów około 200 ras z całej Polski i z zagranicy. Czworonogi podlegają ocenie międzynarodowych sędziów kynologicznych, są to niewątpliwie znawcy ras. Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 17:00 do Kościeliska na Stadion Biathlonowy w Kirach.

Czworonogi oceniane są przez międzynarodowych sędziów kynologicznych wybitnych znawców ras. Finałem wystawy jest prezentacja zwycięzców poszczególnych ras na ringu honorowym i wybór najpiękniejszych psów wystawy.

Wystawa jest niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem zarówno dla miłośników i właścicieli piesków, jak i wszystkich, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić wolny czas. Towarzyszy jej góralska oprawa, muzyka i stroje ludowe, co podkreśla regionalny charakter imprezy.

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane 2019
VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane 2019, plakat

Serdecznie zapraszamy wszystkich, dorosłych i dzieci, na stadion biathlonowy w Kościelisku w pierwszy weekend sierpnia!

Ośrodku Biathlonowym Kościelisko-Kiry

34-511 Kościelisko; ul. Groń 11

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...