• Wiadomości

Utrudnienia w ruchu drogowym! w kierunku Nosala, Morskie Oko

Utrudnienia w ruchu drogowym! w kierunku Nosala, Morskie Oko

Zakopane Wydarzenia Utrudnienia w ruchu drogowym! w kierunku Nosala, Morskie Oko

Drogi kierowco! W terminie od czerwca do października 2019 roku przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Droga na Bystre, Droga do Olczę i Karłowicza w związku z jego przebudową. Roboty drogowe ruszą w ostatnim tygodniu czerwca. Celem remontu jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu pieszego i samochodowego oraz poprawa płynności ruchu poprzez utworzenie ronda oraz przebudowę infrastruktury podziemnej.

Ze względu na prowadzone prace, jadącym w kierunku z Zakopanego do Morskiego Oka, wjazd na skrzyżowanie z ulicy Droga na Bystre i Droga na Antałówkę będzie utrudniony. W czasie prac mogą wystąpić okresowe wyłączenie ruchu samochodowego oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Aby uniknąć korków spowodowanych dużym natężeniem ruchu w południowej części miasta, kierowcom chcącym dojechać w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej i Morskiego Oka zalecamy korzystanie z objazdu przez Poronin.

Zalecamy objazd jadącym przez rondo Kuźnickie /im. Jana Pawła II/ w kierunku Nosal, Jaszczurówka, Cyrhla, Murzasichle, Morskie Oko, Droga do Olczy, Pardałówka, Olcza, oraz parkingi w okolicach i przy ulicy Karłowicza:

  1. ul. Koziniec (obok stacji Shell)
  2. ul. Bulwary Słowackiego
  3. ul. Władysława Broniewskiego
  4. ul. Droga do Olczy
  5. ul. Oswalda Balzera

W przypadku dużego natężenia ruchu, informujemy o możliwości tworzenia się korków. Komunikacja miejska na czas remontu będzie funkcjonować bez zmian. Organizacja ruchu dostosowywana będzie do postępu prac. O wszelkich zmianach informować będziemy w osobnych komunikatach.

Mieszkańców i użytkowników ruchu drogowego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a także dostosowanie się do wprowadzonych zmian i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie wykonywanych robót.

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Sylwester Lodu i Ognia – w gaciach i bez gaci!

Sylwester 2019/2020 w gaciach i bez gaci w Termie...

Chasing Trane: historia Johna Coltrane’a w Kinie Miejsce

Serdecznie zapraszamy do Kina Miejsce na jednorazowy kinowy seans...

Konkurs na projekt PAMIĄTKA Z ZAKOPANEGO

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz wyzwania? W takim razie zapraszamy...

Andrzejkowa noc saunowa w Termach Bania. Liczba wejściówek ograniczona!

Andrzejki 2019 tuż, tuż... Serdecznie zapraszamy do Term Bania...

Święta i Sylwester w Ośrodku Start w centrum Zakopanego

Boże Narodzenie w Zakopanem Serdecznie zapraszamy na magiczne Święta Bożego...
X