Trzecia edycja #plogging – biegamy i sprzątamy!

0
86

Co Wy na to, jakby tak połączyć w wolny weekend przyjemne z pożytecznym? Biegamy i sprzątamy – czyli trzecia edycja #plogging! Już w niedzielę, 23 czerwca 2019 roku zapraszamy wspólny trening/spacer połączony ze sprzątaniem szlaków. Dla wszystkich uczestników wydarzenia wstęp na teren TPN będzie darmowy. Spędź wakacyjny weekend Zakopanem aktywnie, zarazem robiąc coś dobrego dla środowiska!

Co to jest plogging?
Mówiąc krótko, zwięźle i na temat…. jest to bieganie po lesie z workiem na śmieci. W ostatnim czasie temat ekologii i dbania o środowisko naturalne jest często poruszany. W związku z tym ta nowa dyscyplina sportowa, która przywędrowała do nas ze Szwecji podbija serca biegaczy. Plogging to rekreacyjne bieganie po okolicy połączone ze zbieraniem śmieci.

W tym roku miejscem spotkania będzie punkt kasowy u wylotu Doliny Kościeliskiej.
Start o godzinie 15:00!

Trasa będzie ustalona na bieżąco, w zależności od pogody, chęci i przede wszystkim sił uczestników. W planach jest Dolina Kościeliska, z możliwością wyjścia nieco wyżej w rejon Czerwonych Wierchów. Wraz z uczestnikami wydarzenia będą też przewodnicy TPN, w związku z czym oprócz dobrej zabawy będzie to świetna okazja by dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy!

Biegaczki i Biegacze!
Piechurki i Piechurzy!
Zapraszamy do zabawy!

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here