• Wiadomości

Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019

- POLECAMY -

Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019

Zakopane Wydarzenia Zakopiański Konwent Tatuażu - Tattoo Redyk 2019

Wygląda na to, że pod Giewontem nawet koneserzy tatuażu znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019, który odbędzie się już w sierpniu! Wydarzenie poświęcone jest prezentacji kunsztu sztuki tatuowania przez tatuatorów nie tylko zPolski, ale i z zagranicy. Tatuatorzy podczas trwania imprezy wprowadzą wszystkich odwiedzających do swojego barwnego świata. Będzie się działo!

Nie da się ukryć, że Zakopiański Konwent Tatuażu to pierwsze takie wydarzenie w Zakopanem! Tattoo Redyk 2019 odbędzie się już 16 i 17 sierpnia w Aries Hotel&Spa i w Dworcu Tatrzańskim.

Podczas pierwszej edycji Tattoo Redyk – Zakopiański Konwent Tatuażu Muzeum Tatuażu z Gliwic na czele z Piotrem Wojciechowskim zaprezentuje wystawę dedykowaną wybranym legendom światowego tatuażu pt „Legendy Tatuażu”.

Interesujesz się historią tatuażu, jesteś zajawiony tą dziedziną sztuki, lub może szukasz inspiracji na nowy tatuaż? To wydarzenie właśnie dla Ciebie! Na gości konwentu czekać będą różnego rodzaju atrakcje, a tym którzy sami będą chcieli wcielić się w rolę tatuatora.

Tatuatorzy będą biorący udział w imprezie mogli będą zawalczyć o nagrody i miejsce na podium startując w konkursach tematycznych, a ich prace oceniać będą znamienici tatuatorzy i ludzie którzy włożyli wielki wkład w rozwój sceny tatuatorskiej na całym świecie.

Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019 odbędzie się w rytmie Rock’n’Rolla. Dobra muzyka będzie towarzyszyć nam przez dwa dni wydarzenia. Na scenie zobaczymy grupę The Harpagans oraz ekipę Hot Ball.

Nie obejdzie się również beż akcentów regionalnych! Poznacie krótką historię o Janosiku, którą opowiedzą w bardzo oryginalny, a wręcz kontrowersyjny sposób nasi koledzy z Czech, grupa Fly High Tribe Suspension, którzy po raz pierwszy wystąpią w Polsce.

Będzie się działo! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc „ODRODZENIE” im. Klary Jelskiej w Zakopanem

Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc "ODRODZENIE" im. Klary Jelskiej to...

Sesja popularnonaukowa – „Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość”

Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza na jesienną sesję popularnonaukową...

Chanson Paris, czyli najpiękniejsze piosenki Edith Piaf w Kawiarni Kmicic

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Kmicic w Zakopanem na niezapomniany...

Bieg Przedni II edycja!

Biegaczki i Biegacze przed nami Bieg Przedni, czyli zawody...

XXIII Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Stanisława Nędzy-Kubińca

Serdecznie zapraszamy wszytskie dzieci i młodzież z Podhala, Spisza...
X