17.7 C
Zakopane
poniedziałek, Sierpień 19, 2019
 • Wiadomości
More

  Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019

  Zakopane Wydarzenia Zakopiański Konwent Tatuażu - Tattoo Redyk 2019

  Wygląda na to, że pod Giewontem nawet koneserzy tatuażu znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019, który odbędzie się już w sierpniu! Wydarzenie poświęcone jest prezentacji kunsztu sztuki tatuowania przez tatuatorów nie tylko zPolski, ale i z zagranicy. Tatuatorzy podczas trwania imprezy wprowadzą wszystkich odwiedzających do swojego barwnego świata. Będzie się działo!

  Nie da się ukryć, że Zakopiański Konwent Tatuażu to pierwsze takie wydarzenie w Zakopanem! Tattoo Redyk 2019 odbędzie się już 16 i 17 sierpnia w Aries Hotel&Spa i w Dworcu Tatrzańskim.

  Podczas pierwszej edycji Tattoo Redyk – Zakopiański Konwent Tatuażu Muzeum Tatuażu z Gliwic na czele z Piotrem Wojciechowskim zaprezentuje wystawę dedykowaną wybranym legendom światowego tatuażu pt „Legendy Tatuażu”.

  Interesujesz się historią tatuażu, jesteś zajawiony tą dziedziną sztuki, lub może szukasz inspiracji na nowy tatuaż? To wydarzenie właśnie dla Ciebie! Na gości konwentu czekać będą różnego rodzaju atrakcje, a tym którzy sami będą chcieli wcielić się w rolę tatuatora.

  Tatuatorzy będą biorący udział w imprezie mogli będą zawalczyć o nagrody i miejsce na podium startując w konkursach tematycznych, a ich prace oceniać będą znamienici tatuatorzy i ludzie którzy włożyli wielki wkład w rozwój sceny tatuatorskiej na całym świecie.

  Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019 odbędzie się w rytmie Rock’n’Rolla. Dobra muzyka będzie towarzyszyć nam przez dwa dni wydarzenia. Na scenie zobaczymy grupę The Harpagans oraz ekipę Hot Ball.

  Nie obejdzie się również beż akcentów regionalnych! Poznacie krótką historię o Janosiku, którą opowiedzą w bardzo oryginalny, a wręcz kontrowersyjny sposób nasi koledzy z Czech, grupa Fly High Tribe Suspension, którzy po raz pierwszy wystąpią w Polsce.

  Będzie się działo! Zapraszamy!

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Sokole Oko - Rodzinny piknik z Zakopiańskim Sokołem

  „Sokole Oko” – Rodzinny piknik z Zakopiańskim Sokołem

  Dawno w Zakopanem nie było takich zawodów, jak te które mają się odbyć, już w ten czwartek o godzinie 12.00 na stadionie Orkana. Będzie można strzelać z broni pneumatycznej, oglądać pokazy paralotniarskie, sprawdzić siłę ciągu...
  Koncert Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny - Hej Fest 2019

  Na zakończenie Hej Fest na Gubałówce, Zakopane 2019 – Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny

  Hej Fest 2019 powoli dobiega końca! Przed nami ostatni koncert na najwyżej położonej scenie w Polsce - na szczycie Gubałówki. Tym razem wystąpią Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zapowiada się idealne zakończenie wakacji! Będziecie? Sierpień...

  Najnowsze

  X