15,6 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019

- POLECAMY -

Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019

Wygląda na to, że pod Giewontem nawet koneserzy tatuażu znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019, który odbędzie się już w sierpniu! Wydarzenie poświęcone jest prezentacji kunsztu sztuki tatuowania przez tatuatorów nie tylko zPolski, ale i z zagranicy. Tatuatorzy podczas trwania imprezy wprowadzą wszystkich odwiedzających do swojego barwnego świata. Będzie się działo!

Nie da się ukryć, że Zakopiański Konwent Tatuażu to pierwsze takie wydarzenie w Zakopanem! Tattoo Redyk 2019 odbędzie się już 16 i 17 sierpnia w Aries Hotel&Spa i w Dworcu Tatrzańskim.

Podczas pierwszej edycji Tattoo Redyk – Zakopiański Konwent Tatuażu Muzeum Tatuażu z Gliwic na czele z Piotrem Wojciechowskim zaprezentuje wystawę dedykowaną wybranym legendom światowego tatuażu pt „Legendy Tatuażu”.

Interesujesz się historią tatuażu, jesteś zajawiony tą dziedziną sztuki, lub może szukasz inspiracji na nowy tatuaż? To wydarzenie właśnie dla Ciebie! Na gości konwentu czekać będą różnego rodzaju atrakcje, a tym którzy sami będą chcieli wcielić się w rolę tatuatora.

Tatuatorzy będą biorący udział w imprezie mogli będą zawalczyć o nagrody i miejsce na podium startując w konkursach tematycznych, a ich prace oceniać będą znamienici tatuatorzy i ludzie którzy włożyli wielki wkład w rozwój sceny tatuatorskiej na całym świecie.

Zakopiański Konwent Tatuażu – Tattoo Redyk 2019 odbędzie się w rytmie Rock’n’Rolla. Dobra muzyka będzie towarzyszyć nam przez dwa dni wydarzenia. Na scenie zobaczymy grupę The Harpagans oraz ekipę Hot Ball.

Nie obejdzie się również beż akcentów regionalnych! Poznacie krótką historię o Janosiku, którą opowiedzą w bardzo oryginalny, a wręcz kontrowersyjny sposób nasi koledzy z Czech, grupa Fly High Tribe Suspension, którzy po raz pierwszy wystąpią w Polsce.

Będzie się działo! Zapraszamy!

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...

Festiwal filmowy – Kino Letnie Zakopane 2020

Jak w latach poprzednich, tak i w tym roku...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

O gazdach co ślimaka zjedli

W Białym Dunajcu spotkali się dwaj gazdowie, którzy szli...

O biednej Kasi co wyszła za księcia

W Chochołowie żył chłop Szymon był wdowcem, sam wychowywał...
X