26.2 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Szwagry w Nowej Zelandii, czyli „Podróż w Miejscu” w zakopiańskim Kinie Miejsce

Szwagry w Nowej Zelandii, czyli „Podróż w Miejscu” w zakopiańskim Kinie Miejsce

Spędzasz ferie w Zakopanem? Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu „Podróż w Miejscu„, które odbędzie się w zakopiańskim Kinie Miejsce. Tym razem bohaterem wieczoru będzie Wisz Orłowski – zakopiański architekt, harcerz i podróżnik.

Wyjątkowe punkt na kulturalnej mapie Zakopanego

Kino Miejsce to wyjątkowe punkt w Zakopanem. Jest nie lada gratką dla miłośników historii kinematografii, ale także atrakcją, gdzie można się udać na romantyczną randkę, obcować z historią kina, czy też potraktować to miejsce jako swoiste muzeum kinematografii. To atrakcja dla mieszkańców Zakopanego i dla turystów. Można tutaj obejrzeć nowości filmowe, premiery i wszystko co niesie za sobą aktualna oferta kin w Polsce.

Szwagry w Nowej Zelandii
Szwagry w Nowej Zelandii

Szwagry w Nowej Zelandii

Nie lubiąc podążać utartymi życiowymi ścieżkami i mając w sercu jedno z haseł Taternickiego Klubu Harcerzy, aby stawiać sobie w życiu cele, które na pozór wydają się niemożliwe, Wisz Orłowski wraz ze szwagrem Krzysztofem Michalukiem zawędrowali aż do Nowej Zelandii. Podczas 41 dniowej wyprawy objechali wyspę południową, przemierzając Alpy Południowe i pokonując 2200 km na rowerach oraz 120 km pieszo z sumą przewyższeń równą 3 wysokościom Mount Everestu. Jednak to nie te liczby okazały się największą wartością tego wyjazdu… Tego wieczoru poznamy szczegóły tej wyjątkowej wyprawy.

Szwagry w Nowej Zelandii, plakat
Szwagry w Nowej Zelandii – spotkanie z podróżnikiem Wisz Orłowski, plakat

Kiedy odbędzie się spotkanie z cyklu „Podróż w Miejscu”?

Na wyjątkowe spotkanie Wiszem Orłowskim pt. „Szwagry w Nowej Zelandii” w ramach cyklu „Podróż w Miejscu” w zakopiańskim Kinie Miejsce przy ul. Orkana 2, zapraszamy już w poniedziałek, 17 lutego 2020 roku o godzinie 18.00. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Kino Miejsce

ul. Władysława Orkana 2, 34-500 Zakopane
tel: 500 151 907

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy