15,3 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Strefa Aktywności Tarczyński w Zakopanem

- POLECAMY -

Strefa Aktywności Tarczyński w Zakopanem

Spędzasz ferie w Zakopanem? To czas, w którym mieszkańcy miasta oraz turyści będą mieli okazje odwiedzić Strefę Aktywności Tarczyński, która powstanie na Placu Niepodległości. Znajdziecie tam wyjątkowe atrakcje zachęcające do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz smaczne przekąski. Nie zabraknie również gwiazd polskiego ekranu.

Namiot Tarczyński pod Giewontem

W samym centrum Zakopanego stanie duży pomarańczowy namiot, w którym bez wątpienia dzieci, ale też ci trochę starsi znajdą wiele smacznych atrakcji. Tuż obok namiotu stanie duży food truck, gdzie będą serwowane hot – dogi na kilka sposobów z parówką bez konserwantów, 100% mięsa.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

W Strefie Aktywności Tarczyński fani gotowania w każdy weekend będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowe pokazy gotowania na żywo, podczas których Szymon Czerwiński – finalista kulinarnego programu telewizyjnego oraz autora książki „Sprytne gotowanie” będzie przygotowywał pożywne śniadania, lunch czy też imprezowe, karnawałowe przekąski. Najmłodsi również znajdą coś dla siebie! Dzieciaki będą mogły rozgrzać zarówno ciało, jak i umysł w specjalnej Strefie Gryzzali. Wśród atrakcji znajdzie się basen z piłkami oraz ścianka wspinaczkowa. Dzieci będą miały okazję również brać udział w zabawach edukacyjnych, między innymi układać będą piramidę żywienia z dużych magnetycznych puzzli oraz grać w wyjątkową wersję gry Zgadnij Kto to? Dla nieco starszych dostępna będzie także strefa gamingowa z konsolami i tajemniczą grą Meat Ninja

Weekendwe szaleństwo

Spragnionych tanecznych wrażeń serdecznie zapraszamy w soboty od godziny 20.00 na Strefa Aktywności Tarczyński, gdzie odbędzie się Exclusive Party przy muzyce, którą zagra DJ Paul Orlov. Nie zabraknie karnawałowych przekąsek.

Ponad to w każdą niedziele na scenie pojawią się gwiazdy polskiego ekranu między innymi Jacek Borkowski, Aneta Zając, autorka bloga Makóweczki czy Bartosz Obuchowicz z rodziną.

Gdzie i kiedy będzie czynna Strefa Aktywności Tarczyński?

Strefa Aktywności Tarczyński stanie na zakopiańskim Placu Niepodległości. Czynna będzie w piątki od godziny 10:00 do 20:00, w soboty od 10:00 do 22:00 i niedziele od 10:00 do 17:00. Namiot czynny będzie w dniach:

  • 24.01-26.01
  • 31.01 – 02.02
  • 07.02 – 09.02
  • 14.02 – 16.02.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...