Spektakl Szalone Nożyczki

0
341
Szalone Nożyczki

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „SZALONE NOŻYCZKI”, który odbędzie się w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowym Dworze, przy ul. Balzera 21d w Zakopanem już 26 maja br. o godzinie 18:00.

Szalone Nożyczki to kultowy i uwielbiany scenariusz. Utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Głównym bohaterem jest energiczny i przebojowy fryzjer, który prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje. Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę…kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm – wtedy do akcji wkracza UWAGA!… Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał?

Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Na scenie zobaczymy:
Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

Scenariusz: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyser: Jakub Ehrlich
Producent: Kamila Polak
Scenografia: Zofia Plota
Kostiumy: Agnieszka Sasim

Do zobaczenia na spektaklu!

Nosalowy Dwór Resort & SPA

ul. Balzera 21d, Zakopane
Tel: 182022410