25 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

SNOW EXPO na śniegu 2019 w Białce Tatrzańskiej

- POLECAMY -

SNOW EXPO na śniegu 2019 w Białce Tatrzańskiej

Są tu jacyś miłośnicy białego szaleństwa? Serdecznie zapraszamy na SNOW EXPO na śniegu, czyli darmowe testy nart i desek! Będzie to jedyna okazja w tym roku by absolutnie za darmo w jednym miejscu oraz czasie przetestować narty i deski kilkunastu producentów sprzętu.

Kotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska to kompleks tras narciarskich położony w Białce Tatrzańskiej w gminie Bukowina Tatrzańska na wschodnich zboczach Kotelnicy, północnych i południowych zboczach Jankulakowskiego Wierchu i na północnym zboczu Wysokiego Wierchu. Lokalizacja idealna na narciarskie igraszki. Wszystkie dostępne trasy zjazdowe Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska są sztucznie naśnieżane, oświetlone oraz przygotowywane przez ratraki, w sumie do dyspozycji narciarzy jest około 42 ha powierzchni tras narciarskich. We wszystkich 3 ośrodkach jest prawie 20 km tras narciarskich.

Snow Expo nie tylko dla narciarzy

Snow Expo na śniegu 2019 na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej na Podhalu to przede wszystkim targi sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Jest to świetna okazja do testowania najnowszych nart i desek wielu producentów w polskich. Wszystko to w jednym miejscu.

Co zrobić by wziąć udział w Snow Expo na śniegu 2019?

Aby wziąć udział w Snow Expo na śniegu 2019 wystarczy przyjechać do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska w dniach od 14 do 15 grudnia 2019 roku, wykupić skipass i zgłosić się do wybranych stoisk, gdzie bez żadnych opłat można wypożyczać sprzęt, testować oraz porównać bezpośrednio poszczególne modele.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami między innymi takimi jak: Małgorzata Tlałka, Andrzej Bargiel, Kinga Baranowska, Jacek Nikliński, Karolina Reimen Żerebecka, Maryna Gąsienica Daniel, Magda Lassota, Tomasz Kurdziel, Valerjan Romanovski. Zarażą pasją, doskonale doradzą oraz podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

ul. Środkowa 181B, 34-405 Białka Tatrzańska
Tel: 18 265 41 33

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...