26 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2019/2020 pod Nosalem

- POLECAMY -

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2019/2020 pod Nosalem

Dobra wiadomość dla Narciarzy! Mimo że naturalnego śniegu jest niewiele, utrzymujące się niskie temperatury pozwalają na przygotowywanie stoków narciarskich. Już jutro w Zakopanem pod Nosalem w Dzień Świętego Mikołaja zapraszamy serdecznie na otwarcie sezonu narciarskiego 2019/2020.

Trasy i wyciągi narciarskie pod Nosalem

Centrum Narciarskie Pod Nosalem składa się z pięciu wyciągów. Narciarze znajdą tutaj wyciąg nr 1 – Tatrapoma P. Wyciąg nr 2 – Tatrapoma P („Żółwik”). Jest to trasa łatwa dla początkujących i dzieci, niebieska, długość 145 m. Wyciąg nr 3 – Tatrapoma P. Trasa narciarska łatwa i szeroka, niebieska, wspolna z wyciągiem nr 4, długość 250 m. Wyciąg nr 4 – Tatrapoma P. Jest to trasa narciarska łatwa i szeroka, niebieska, wspólna z wyciągiem nr 3, długość 240 m. Oraz wyciąg nr 5 – Tatrapoma P . Trasa narciarska również łatwa, niebieska, długość 220 m. Osoby zaczynające przygodę z nartami oraz dzieci korzystać mogą z przenośnika taśmowego T5 Sunkid. Jest to trasa bardzo łatwa, niebieska, długość 33 m.

Otwarcie sezonu narciarskiego pod Nosalem

Narty…czas…start! Już jutro, 6 grudnia w Dzień Świętego Mikołaja zapraszamy serdecznie na rozpoczęcie sezonu zimowego 2019/2020. W pierwszym dniach po otwarciu ośrodek będzie czynny w godzinach od 10:00 do 17:00. Póki co do dyspozycji narciarzy będzie oddany wyciąg i trasa nr 1. Jest to trasa narciarska łatwa i szeroka o długości 200 m.

Sezon narciarski na Podhalu

Choć śniegu mamy nie za wiele, to ujemna temperatura sprawiła, że sztuczne naśnieżanie rozpoczęto na większości dużych stacji narciarskich na Podhalu. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym już niebawem kolejne ośrodki narciarskie oficjalnie przywitają narciarzy. Naśnieżanie stoków trwa na Polanie Szymaszkowej w Zakopanem, Suche Ski, Witów Ski, Czarna Góra Resort, Jurgów Ski, UFO – ski, Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche, Kotelnica Białczańska, Bania – Białka Tatrzańska.

O aktualnie panujących warunkach na stokach narciarskich miłośników białego szaleństwa informujemy na bieżąco.

Wyciągi narciarskie Pod Nosalem

ul. Oswalda Balzera 30, 34-500 Zakopane

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...