10 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Pokaz Mody Folk Polki Folki „Watra” edycja 9!

- POLECAMY -

Pokaz Mody Folk Polki Folki „Watra” edycja 9!

Polki Folki „Watra” to największy pokaz mody folk w całym kraju. Serdecznie zapraszamy na 9. edycję wydarzenia, która odbędzie się w Zakopanem w Nosalowym Dworze. Tematem przewodnim tegorocznego pokazu będzie żywioł ogień, czyli góralska watra. Będzie się działo!

Tematyka wybiegu 9. edycji Polki Folki „Watra” 2019 to przyroda oraz tradycja a przede wszystkim ochrona środowiska i ekologii. Tematem pokazu będzie góralska watra, płomienie, żar, iskry tlące się w sercach.

Największy Pokaz Mody Folk – Polki Folki „Watra” 9

Pokaz Polki Folki to wyjątkowe połączenie kreatywnych inspiracjach folkowej mody, designu oraz biżuterii. Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty edukacyjne o tematyce ekologicznej, która w brew pozorom w modzie ma ogromne znaczenie. Warsztaty odbędą się pod okiem wybitnych ekspertów i przedstawicieli polskich marek.

W przeciwieństwie do poprzednich edycji, w tym roku na wybiegu zamiast tradycyjnych czerwonych korali na dekoltach modelek pojawią się złote ogniste kule w postaci polskiego diamentu czyli bursztyny a na sylwetkach modelek ubrania reprezentujące inspiracje z polskiego morza. Będzie to wyjątkowe połączenie tematyki gór i morza. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Folk Polki Folki "Watra" 9, plakat
Folk Polki Folki „Watra” 9, plakat

Podczas pokazu poznamy projekty 6ciu projektantów mody. Na wybiegu pojawi się Katarzyna Malenda wokalistka znana z programu The Voice Of Poland oraz Mikołaj Maciaszczyk aktualny uczestnik programu.

Pokaz Polki Folki 9 Watra 2019 odbędzie się już w piątek, 8 listopada 2019 roku w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Nosalowy Dwór Resort & SPA

ul. Balzera 21d, Zakopane
Tel: 182022410

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Jak powstało Zakopane

Przed wiekami pod Tatrami rozciągała się gęsta puszcza. Najbliższe...

Jeden bilet – dwie atrakcje! Zapraszamy na Gubałówkę i Butorowy Wierch

Planujesz wypad do Zakopanego? Marzysz o pięknej panoramie Tatr,...

Opowieść o dzielnym Giewoncie

Świat był kiedyś inny. Wielkie wody zalewały nasze ziemie....

Zakopiański Dzień Dziecka 2020

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Dlatego miasto Zakopane...

Wystawa „Święci nie przemijają”

W setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy...