• Wiadomości

Patrol Tatry – serial o strażnikach gór w Fokus TV

- POLECAMY -

Patrol Tatry – serial o strażnikach gór w Fokus TV

Zakopane Wydarzenia Patrol Tatry - serial o strażnikach gór w Fokus TV

Telewizja Fokus TV pokaże serial dokumentalny pt. „Patrol Tatry”. Program opowiadał będzie o strażnikach Tatrzańskiego Parku Narodowego. Projekt powstał w ścisłej współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

Serial dokumentalny przedstawi codzienną służbę strażników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Pracownicy TPNu to wyjątkowi ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bohaterami filmu będą również ratownicy TOPR-u, właściciele schronisk górskich, taternicy oraz przyrodnicy.

Projekt ma na celu po pierwsze przedstawienie Tatr jako miejsca niezwykłego, pozornie znanego, jednocześnie zaskakującego na każdym kroku . Po drugie produkcja ma pokazać ciężką i trudną pracę niewidoczną gołym okiem dla turystów. Bardzo często nie jesteśmy świadomi jak odpowiedzialna i ważna jest praca w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Film pozwoli nam bliżej poznać ludzi, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując przy tym swoje życie i zdrowie by pomóc innym. W każdym odcinku zobaczymy pełną emocji walkę z czasem, z nieokiełznanym żywiołem, a także z własnymi ograniczeniami i strachem.

Serial o strażnikach gór Patrol Tatry składał będzie się z ośmiu odcinków. Każdy z nich trwać będzie 45 minut. Film będzie emitowany w jakości 4K. Emisję pierwszego premierowego odcinka serialu dokumentalnego w telewizji Fokus TV zobaczyć będzie można już w sobotę, 12 października 2019 roku o godzinie 21:00.

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc „ODRODZENIE” im. Klary Jelskiej w Zakopanem

Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc "ODRODZENIE" im. Klary Jelskiej to...

Sesja popularnonaukowa – „Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość”

Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza na jesienną sesję popularnonaukową...

Chanson Paris, czyli najpiękniejsze piosenki Edith Piaf w Kawiarni Kmicic

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Kmicic w Zakopanem na niezapomniany...

Bieg Przedni II edycja!

Biegaczki i Biegacze przed nami Bieg Przedni, czyli zawody...

XXIII Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Stanisława Nędzy-Kubińca

Serdecznie zapraszamy wszytskie dzieci i młodzież z Podhala, Spisza...
X