17,1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Ostatni weekend ferii: Radiowa Jedynka w Zakopanem

- POLECAMY -

Ostatni weekend ferii: Radiowa Jedynka w Zakopanem

To już ostatni weekend ferii 2020, na koniec nie może zabraknąć atrakcji oraz niespodzianek. W najbliższą sobotę zagości Program 1 Polskiego Radia. Podczas finału VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim, na stoku narciarskim Polanie Szymoszkowej w Zakopanem.

Studio plenerowe Polana Szymoszkowa, Radiowa Jedynka, program

9:00- 12:00
Prowadzący w audycji „Jedyne takie miejsce” będą na żywo relacjonować finał VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów. Ponadto przypomną przebieg jak wyglądał tegoroczny Puchar oraz zdradzą plan zawodów na kolejne sezony. Będzie również można poznać jak zadbać o bezpieczeństwo, zapobiegać kontuzjom na stoku. Władze Miasta Zakopane podsumują wydarzenia sezonu zimowego 2020.
Dowiemy się również o nadchodzących kulturalnych wydarzeniach, które niebawem zobaczymy w Zakopanem, Wiosna Kultury, Salon Marcowy i inne ciekawe imprezy.

14:00- 15:00
Marcin Kusy z udziałem słuchaczy poprowadzi program „Muzyczna Jedynka„. Zaprosi do audycji, fotobudki oraz innych ciekawych atrakcji, jakie przygotowała Radiowa Jedynka Polskiego Radia w Zakopanem. Pożegnanie słuchaczy z zimowym Zakopanem, zaproszenie na kolejne imprezy z ich udziałem.

Radiowa Jedynka

Radiowa Jedynka przez całą zimę gościła w stolicy Tatr, gdzie można było odwiedzić plenerowe studio przy oczku wodnym na Krupówkach. Na antenie można było usłyszeć o najsłynniejszej ulicy Krupówki. Radiowa Jedynka odwiedziła również Tatrzański Park Narodowy, ratowników TOPR, aby dowiedzieć się bezpieczeństwie turystów w górach. Warto tu też wspomnieć o „Magicznych Mikołajkach z radiową Jedynką” podczas których dzieci odwiedził Święty Mikołaj z workiem prezentów.

Kiedy i jakie atrakcje z Radiową Jedynką w Zakopanem?

To ostatnie wydarzenie tegorocznych ferii zimowych, które odbędzie się 22 lutego 2020 na Polanie Szymoszkowa, start 9:00. W audycjach na żywo Radiowej Jedynki można będzie podzielić się wrażeniami, pozdrowić bliskich, uwiecznić selfie zdjęciem z fotobudki, skorzystać z atrakcji, wziąć udział w zabawie, pożegnać sezon zimowy 2020 w Zakopanem.

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...