9.5 C
Zakopane

Wielkanoc

Wakacje

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

O.S.T.R w Zakopanem

- POLECAMY -

O.S.T.R w Zakopanem

Planujesz zimowy wypad do Zakopanego? W takim razie zapraszamy na jedyny taki koncert O.S.T.R’ego na Podhalu, który odbędzie sie w epicentrum nocnego życia i najlepszych imprez pod Giewontem w klubie Le Scandale.

Nocne życie w Zakopanem

Klub Le Scandale w to bez wątpienia najlepszy punkt wieczorowej rozrywki w Zakopanem. Epicentrum nocnego życia i najlepszych imprez na Podhalu. Le Scandale Zakopane to trzy wyjątkowe miejsca: Aperitif Bar – kawiarnia i miejsce spotkań mieszczące się w lobby hotelu Aries, Cocktail Room – czynny wieczorami bar cocktailowy oraz przede wszystkim Music Loft – klub muzyczny czynny w piątki i soboty. Music Loft to głównie dobra muzyka i ludzie. To wszystko razem tworzy miejsce na mapie Zakopanego o niepowtarzalnym klimacie. Najbardziej rozrywkowa część Scandalicznego konceptu oferuje Live Acty, Eventy tematyczne, występy Dj-ów, oraz koncerty.

Jeden znajlepszych polskich raperów

O.S.T.R. to właściwie Adam Andrzej Ostrowski polski raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Członek zespołów Tabasko, Skill Mega, Killing Skills i Beat Brothers. Był członkiem formacji Obóz TA i LWC. Wraz z producentem muzycznym Emade współtworzy projekt pod nazwą POE. Współpracował ponadto m.in. z wykonawcami, takimi jak: SOFA, Warszafski Deszcz, Hades, Michał Urbaniak, Tede, Fokus, DJ Deszczu Strugi, DonGURALesko, Fu, Pezet, Sistars oraz Slums Attack.
Jest absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Artysta solowy, związany z oficyną Asfalt Records. W swej twórczości porusza zagadnienia, takie jak m.in.: polityka, korupcja oraz problemy społeczne. W 2011 został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później w kolejnym rankingu tegoż pisma został wybrany najlepszym polskim producentem hip-hopowym. W styczniu 2014 został wybrany Artystą Dekady w Plebiscycie WuDoo i Hip-hop.pl.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Będzie to jedyny taki koncert O.S.T.R’a na Podhalu! Serdecznie zapraszamy już 21 lutego 2020 w Le Scandale Zakopane. Start o godzinie 21:00. Bilety w cenie 60 zł od osoby.

Le Scandale Zakopane

ul. Mariusza Zaruskiego 5, 34-500 Zakopane
Tel: 530 331 531

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Narciarskie szaleństwo na Nosalu

Narciarstwo to świetny trening całego ciała. Szusowanie na stokach...

Wirtualna wystawa pasyjna: Pozwólcie działać we mnie tajemnicy…

Dzięki Zakopiańskiemu Centrum Kultury oraz Centrum Kultury w willi...

Wiosna na Podhalu

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna,...

Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem – trwają zapisy

Przed nami kolejny wyjątkowy festiwal biegowy, trzy dni i...