• Wiadomości

Noc Basenów w Termach BUKOVINA 2019

Noc Basenów w Termach BUKOVINA 2019

Zakopane Wydarzenia Noc Basenów w Termach BUKOVINA 2019

Początek wakacji zapowiada się wyjątkowo! Nie masz planów na weekend? Pakuj strój kąpielowy, klapki, okulary i przywitaj wakacje pełną parą! Baw się na całego podczas Nocy Basenów w Termach BUKOVINA 2019 już w sobotę, 22 czerwca. Start imprezy o godzinie 20:00!

Noc Basenów to cykliczne, klubowe show Term BUKOVINA. To 4 godziny wyśmienitej zabawy, ponad 2 000 000 litrów wody termalnej, 40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia.

Termy Bukovina to kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, który zlokalizowany jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Kompleks usytuowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Łączna powierzchnia lustra wody wszystkich basenów to 1885 m2 przy pojemności 2260 m3. Temperatura wody w basenach waha się w zależności od potrzeb w danym basenie w granicach 28–36 °C.

Ze względu na mineralizację, skład jonowy i mikroelementów, a także niski charakter zasadowy i odpowiednią twardość, wody termalne są środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym. Wody pomagają eliminować dolegliwości układu mięśniowo-kostnego, bóle stawów, stany zapalne, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, reguluje gospodarkę organizmu i przyspiesza przemianę materii. Zawarte w wodzie pierwiastki to: sód, wapń, chlor, potas, siarka, magnez oraz chrom.

Na kompleks term składa się 12 basenów, zjeżdżalnie (150 m), jacuzzi, masaże wodne oraz 12 rodzajów saun (m.in. fińskie, parowe, na podczerwień). Każdy znajdzie coś dla siebie!

Już 22 czerwca w Termach BUKOVINA czekać będą na Ciebie wyjątkowe atrakcje! W programie zaplanowano wyrzutnie ognia i CO2. Na imponującej scenie na wodzie zobaczysz pokazy tańca oraz efektowne projekcje na ekranach led. Na uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami. Wszystko w towarzystwie gorących, klubowych rytmów. Zapowiada się najbardziej szalona impreza na Podhalu, która potrwa do 24:00. Bilet na Noc Basenów kupisz w cenie 79 zł od osoby.

Relację na żywo w RMF MAXXX, poprowadzi Irek Jakubek. Na miejscu będzie też ekipa 4FUN.TV!

Terma Bukowina Tatrzańska

ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Tel: 18 202 00 70

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Sylwester Lodu i Ognia – w gaciach i bez gaci!

Sylwester 2019/2020 w gaciach i bez gaci w Termie...

Chasing Trane: historia Johna Coltrane’a w Kinie Miejsce

Serdecznie zapraszamy do Kina Miejsce na jednorazowy kinowy seans...

Konkurs na projekt PAMIĄTKA Z ZAKOPANEGO

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz wyzwania? W takim razie zapraszamy...

Andrzejkowa noc saunowa w Termach Bania. Liczba wejściówek ograniczona!

Andrzejki 2019 tuż, tuż... Serdecznie zapraszamy do Term Bania...

Święta i Sylwester w Ośrodku Start w centrum Zakopanego

Boże Narodzenie w Zakopanem Serdecznie zapraszamy na magiczne Święta Bożego...
X