1 C
Zakopane

Wielkanoc

Wakacje

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Lato z TPN – wycieczki przyrodnicze po Tatrach dla dorosłych

- POLECAMY -

Lato z TPN – wycieczki przyrodnicze po Tatrach dla dorosłych

Planujesz wakacyjny pobyt w Zakopanem? Uwielbiasz chodzić po górach? Mamy coś dla Ciebie. Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza do udziału w letnich wycieczkach przyrodniczych po Tatrach. Tematyczne wycieczki przyrodnicze będą odbywać się raz w tygodniu. Wyprawy kierowane są do osób dorosłych ze względu na ich specjalistyczny charakter.

W lipcu odbędą się jeszcze dwie wyprawy przyrodnicze. Najbliższa odbędzie się już w środę, 17 lipca 2019. Będzie to wycieczka przyrodnicza dla dorosłych – Polana na Stołach. Tematyką wyjścia w Tatry będzie botanika, ekologia. Zbiórka o godzinie 8.00 w Kirach, pod punktem wejściowym do Doliny Kościeliskiej. Powrót do Kir około godziny 12.00. Długość planowanej trasy to 8 km.

Trasa poprowadzi przez Kuźnice, Boczań, Przełęcz miedzy Kopami, Jaworzynka, Kuźnice.

Kolejna wycieczka przyrodnicza odbędzie się 24 lipca 2019 roku i poprowadzi Ścieżką pod Reglami. Tematyką wyprawy będzie tym razem ornitologia, ekologia. Zbiórka o godzinie 8.00 w Kuźnicach, przy budynku dyrekcji TPN. Zakończenie u wylotu Doliny Białego około godziny 12.00. Długość planowanej trasy to 6,5 km.

Trasa poprowadzi przez Kuźnice, Polana Kalatówki, Ścieżka nad Reglami, Dolina Białego.

Wymagana ilość uczestników na każdą z wypraw to 5 osób. W przypadku braku minimalnej liczby, wycieczka może zostać odwołana najpóźniej na dzień przed zaplanowanym wyjściem. Maksymalna ilość uczestników to 20 osób, decyduje kolejność przesłanych zgłoszeń. Zainteresowani mogą zgłosić swój udział przez stronę wycieczki-przyrodnicze-dla-doroslych

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Narciarskie szaleństwo na Nosalu

Narciarstwo to świetny trening całego ciała. Szusowanie na stokach...

Wirtualna wystawa pasyjna: Pozwólcie działać we mnie tajemnicy…

Dzięki Zakopiańskiemu Centrum Kultury oraz Centrum Kultury w willi...

Wiosna na Podhalu

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna,...

Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem – trwają zapisy

Przed nami kolejny wyjątkowy festiwal biegowy, trzy dni i...