Koncert Ich Troje w Zakopanem

0
298

Wielkimi krokami zbliża się 14 lutego, a z nim Walentynki. Jeśli jeszcze nie masz planów, gdzie w ten wyjątkowy dzień zabrać swoją drugą połówkę mamy świetną propozycję. W czwartek, 14 lutego w zakopiańskiej Watrze odbędzie się koncert zespołu Ich Troje.

Walentynki Ich TrojeTego wieczoru nie zabraknie miłosnych hitów takich jak „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „A wszystko to”, „Kochać kobiety”, czy „Wypijmy za to”. Będzie się działo!

Ich Troje to polski zespół pop-rockowy, założony 3 listopada 1995 roku w Łodzi. Dwukrotny reprezentant Polski w Konkursu Piosenki Eurowizji: w 2003 i 2006 roku. Zespół tworzy piosenki głównie w języku polskim, ale także w innych językach: niemieckim, angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Pod koniec lutego 2017 roku nową wokalistką zespołu została Agata Buczkowska. Trio odbyło trasę koncertową po polskich klubach. Latem zagrali blisko trzydzieści koncertów plenerowych. W tym czasie zapowiedzieli też wydanie dziewiątego albumu studyjnego, zatytułowanego Pierwiastek z dziewięciu. Płyta ukazała się 8 grudnia 2017 roku, promowały ją single „Letnia przygoda” oraz „Anioły”, do których zrealizowany został teledysk. Po kilku miesiącach od wydania płyty zostały zaprezentowane dwa kolejne teledyski, do utworów „Hejty” oraz „Czerń i Biel”.

Watra

ul. Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane

Tel. +48 512 351 742