-7,3 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Reklama

Koncert autorski Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic

- POLECAMY -

Koncert autorski Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic

Spędzając jesienny weekend w Zakopanem serdecznie zapraszamy na niezapomniany koncert autorski pt. „Piosenki napisane w Krakowie” w wykonaniu Agnieszki Chrzanowskiej, która zaśpiewa do fortepianowego akompaniamentu Przemysława Sokoła.

Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Zakopanego w Kawiarni Kmicic, która znajduje się w Willi Kmicic. Jest elegancka kawiarnia o powierzchni 132m kw. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku. Odbywają się tutaj liczne wystawy, koncerty i recitale. Warto tutaj zaglądnąć będąc w okolicach Krupówek.

Agnieszka Chrzanowska, foto Marcin Brzózka
Agnieszka Chrzanowska, foto Marcin Brzózka

Agnieszka Chrzanowska

która wystąpi w Kawiarni Kmicic to polska aktorka, piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Wykonawczyni poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a wcześniej krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT. W latach 1996–2003 związana była z Piwnicą pod Baranami, później z klubem „Alchemia” na krakowskim Kazimierzu, a następnie przez dwa lata prowadziła założony wraz z Michałem Zabłockim Teatr Piosenki w Centrum w Krzysztoforach. W latach 2010–2011 prowadziła jako Dyrektor Artystyczna Radiowy Teatr Piosenki w Radiu Kraków. Autorka audycji radiowej „Nieobojętna częstotliwość drgań”, której założeniem było prezentowanie współczesnych polskich kompozytorów, autorów tekstów i wybitnych interpretatorów, których twórczość skoncentrowana jest wokół piosenki. Wydała osiem solowych albumów. Wiele kompozycji Agnieszki Chrzanowskiej posiada również dodatkowe wersje językowe: angielskie, francuskie lub greckie.

Agnieszka Chrzanowska podczas koncertowego wieczoru zaśpiewa do podkładu fortepianowego w wykonaniu Przemysława Sokoła. Jest to polski trębacz, kompozytor oraz multiinstrumentalista. Swoją edukację muzyczną rozpoczął w 1987 r. w Państwowej Podstawowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Krakowie w klasie fortepianu. W 1994 rozpoczął naukę gry na trąbce w Państwowym Liceum Muzycznym im. F. Chopina w Krakowie. W 2005 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie na wydziale instrumentalnym, specjalność trąbka.

Koncert autorki Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic, plakat
Koncert autorki Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic, plakat

Koncert odbędzie się już 26 października o godzinie 19:00. Bilet w cenie 35 zł od osoby.

To będzie wyjątkowy koncert. Serdecznie zapraszamy!

Kawiarnia Kmicic

ul. Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Tel: 798 082 274

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy