18,9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Koncert autorski Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic

- POLECAMY -

Koncert autorski Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic

Spędzając jesienny weekend w Zakopanem serdecznie zapraszamy na niezapomniany koncert autorski pt. „Piosenki napisane w Krakowie” w wykonaniu Agnieszki Chrzanowskiej, która zaśpiewa do fortepianowego akompaniamentu Przemysława Sokoła.

Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Zakopanego w Kawiarni Kmicic, która znajduje się w Willi Kmicic. Jest elegancka kawiarnia o powierzchni 132m kw. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku. Odbywają się tutaj liczne wystawy, koncerty i recitale. Warto tutaj zaglądnąć będąc w okolicach Krupówek.

Agnieszka Chrzanowska, foto Marcin Brzózka
Agnieszka Chrzanowska, foto Marcin Brzózka

Agnieszka Chrzanowska

która wystąpi w Kawiarni Kmicic to polska aktorka, piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Wykonawczyni poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a wcześniej krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT. W latach 1996–2003 związana była z Piwnicą pod Baranami, później z klubem „Alchemia” na krakowskim Kazimierzu, a następnie przez dwa lata prowadziła założony wraz z Michałem Zabłockim Teatr Piosenki w Centrum w Krzysztoforach. W latach 2010–2011 prowadziła jako Dyrektor Artystyczna Radiowy Teatr Piosenki w Radiu Kraków. Autorka audycji radiowej „Nieobojętna częstotliwość drgań”, której założeniem było prezentowanie współczesnych polskich kompozytorów, autorów tekstów i wybitnych interpretatorów, których twórczość skoncentrowana jest wokół piosenki. Wydała osiem solowych albumów. Wiele kompozycji Agnieszki Chrzanowskiej posiada również dodatkowe wersje językowe: angielskie, francuskie lub greckie.

Agnieszka Chrzanowska podczas koncertowego wieczoru zaśpiewa do podkładu fortepianowego w wykonaniu Przemysława Sokoła. Jest to polski trębacz, kompozytor oraz multiinstrumentalista. Swoją edukację muzyczną rozpoczął w 1987 r. w Państwowej Podstawowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Krakowie w klasie fortepianu. W 1994 rozpoczął naukę gry na trąbce w Państwowym Liceum Muzycznym im. F. Chopina w Krakowie. W 2005 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie na wydziale instrumentalnym, specjalność trąbka.

Koncert autorki Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic, plakat
Koncert autorki Agnieszki Chrzanowskiej w Kawiarni Kmicic, plakat

Koncert odbędzie się już 26 października o godzinie 19:00. Bilet w cenie 35 zł od osoby.

To będzie wyjątkowy koncert. Serdecznie zapraszamy!

Kawiarnia Kmicic

ul. Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Tel: 798 082 274

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Illusion House Zakopane uwolni Twoją wyobraźnię

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie czasu w niebanalny sposób,...

Pokoje Gościnne Baron

Oferta na wyjątkowe a jednocześnie tanie noclegi w ścisłym...

Domek Siumno Chatka w Murzasichlu

Regionalny domek Siumno Chatka w Murzasichlu zaprasza na wypoczynek...

Pasowanie Kuby na zbójnika

Kuba, młody góral z Brzegów postanowił, że nie będzie...

Jak Szymon odniósł ciupagę na cmentarz

Szymon Kaspruś z Zakopanego był grabarzem. Kopał groby na...
X