7.2 C
Zakopane
środa, Lipiec 17, 2019
 • Wiadomości
More
  Zakopane Wydarzenia Kolekcjonerskie targi staroci w Zakopanem

  Kolekcjonerskie targi staroci w Zakopanem

  Rozpocznij wakacje w nietypowym stylu i przenieś się w inny wymiar czasowy. Wszystko to za sprawą Kolekcjonerskich targów staroci w Zakopanem. Zapowiada się nie lada gratka dla kolekcjonerów antyków!

  Miłośnicy nietypowych i niepowtarzalnych drobiazgów będą mieli świetną okazję by wyszukać kolejnych zdobyczy do swoich kolekcji! Targi ruszają już od środy, 19 czerwca br. od godziny 9:00. Trwać będą do 23 czerwca do godziny 21:00. Odbędą się na ul. Generała Andrzeja Galicy 8 /Plac Niepodległości/.

  Na zakopiańskich targach każdy znajdzie coś dla siebie. Wystawcy oferują szeroki wybór starych mebli, oryginalną biżuterię, piękne obrazy, porcelanę, książki, elementy wyposażenia wnętrz, artykuły kolekcjonerskie i wiele innych ciekawych przedmiotów.

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Jak w latach poprzednich tak i w tym roku Odział Tatrzański PTTK i Koło Przewodników Tatrzańskich PTTK im. Klimka Bachledy zapraszają do akcji "Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK". Poprzednie edycje...
  Tatrzańskie Wici 2019

  Festyn Czarnogórski w ramach XVIII Tatrzańskich Wici

  Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca 2017 r. w ramach Tatrzańskich Wici w Czarnej Górze odbędzie Festyn Czarnogórski. W programie imprezy wystąpią zespoły regionalne, kabaret oraz zespół romski "Terne ćhawe". Gwiazdą wieczoru będzie kapela...

  Najnowsze