26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Kierunek Jordania w Kinie Miejsce w Zakopanem

Kierunek Jordania w Kinie Miejsce w Zakopanem

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie podróżnicze – Jordania w Kinie Miejsce w Zakopanem. Tego wieczoru dowiemy się o tym jak trzy wspaniałe zakopiańskie dziewczyny wybrały się zimą 2018 roku w poszukiwaniu słońca na dalekie pustkowie, czyli Bliski Wschód.

Jordania – królestwo zaklęte w skałach

Jordania to państwo położone w Azji, w regionie Bliskiego Wschodu, ze stolicą w Ammanie. Graniczy z Izraelem, Zachodnim Brzegiem Jordanu, Syrią, Irakiem i Arabią Saudyjską. Łączna długość granic wynosi 1635 km.

Jordania to majestatyczne ruiny dawnych cywilizacji oraz niezwykle słone wody Morza Martwego. To wyjątkowe miejsce wielu kontrastów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jordania do królestwo, które niegdyś urzekało starożytnych podróżników. Dzisiaj jest to nowoczesny i różnorodny kraj, który przyciąga z roku na rok co raz to więcej turystów. Kraj ten bez wątpienia fascynuje nowe pokolenie.

Kierunek Jordania, Kino Miejsce w Zakopanem, plakat
Kierunek Jordania, Kino Miejsce w Zakopanem, plakat

Jordania w Kinie Miejsce

Zakopiańskie Kino Miejsce serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie podróżnicze – Jordania, podczas którego dowiemy się o tym jak trzy wspaniałe dziewczyny wybrały się zimą 2018 roku w poszukiwaniu słońca na dalekie pustkowie, czyli Bliski Wschód. Trzy podróżniczki z Zakopanego: Agnieszka Adamczyk, Kasia Jamróz i Karolina Tabaszewska przebyły ponad 1000 km między Ammanem, Morzem Martwym i Zatoką Akkaba. Złożyły wizytę w wielobarwnym królestwie Petry. Kręciły się jeepem po planie filmowym z Marsjanina w Dolinie „Wadi Rum”. Podczas podróży poznały tajniki kulinarne Beduinów na pustyni. Podczas tej wyprawy miały okazję wziąć udział w akcji wojskowej „Pustynna Burza” i wiele innych ciekawych historii.

Ta wyprawa do Jordanii to wyjątkowe połączenie słońca, wiatru, piaskowych burz i kawał „męskiej” przygody w żeńskim wydaniu! Szczegóły tej wycieczki w muzycznej i wizualnej oprawie możecie poznać już 2 grudnia o godzinie 19:00 w zakopiańskim Kinie Miejsce.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Kino Miejsce

ul. Władysława Orkana 2, 34-500 Zakopane
tel: 500 151 907

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy