26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Kampania Mała Książka Wielki Człowiek

Kampania Mała Książka Wielki Człowiek

Serdecznie zapraszamy do bibliotek na Podhalu, w których to ruszyła kampania Mała Książka – Wielki Człowiek. W związku z tą akcją, każdy przedszkolak, który z rodzicem odwiedzi bibliotekę otrzyma w prezencie niezwykłą książkę „Pierwsze czytanki dla..”.

Kampania społeczna Mała Książka – Wielki Człowiek przede wszystkim przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego rodzinnego czytania. Ponadto akcja ma na celu uświadomienie rodziców, że wspólna lektura może stać się nie tylko wielką przyjemnością, ale przede wszystkim wspaniałą okazją do budowania bliskości oraz silnych i trwałych więzi rodzinnych.

Dzieci, które odwiedzą bibliotekę otrzymają również Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę. Maluchy, które zbiorą dziesięć naklejek zostaną uhonorowane imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Mała książka - Wielki Człowiek, plakat 2019
Mała książka – Wielki Człowiek, plakat 2019

Kampania społeczna Mała Książka Wielki Człowiek została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

„Mała książka – Wielki Człowiek” lista bibliotek biorących udział na Podhalu

  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem ul. Zborowskiego 1, oraz w filiach na Harendzie, Olczy i Skibówkach
  • Gminna Biblioteka Publiczna im. Michaliny Ćwiżewiczowej w Bukowinie Tatrzańskiej
  • Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu wraz z filią w Gliczarowie Dolnym
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelisku
  • Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Kasprowicza w Poroninie

Czytaj swojemu dziecku i pamiętaj, że mała książka to wielki człowiek!

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy