20,8 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Holi Festival, czyli Święto Kolorów w Zakopanem

- POLECAMY -

Holi Festival, czyli Święto Kolorów w Zakopanem

Wakacje pełną parą! Wybierasz się na sierpniowy weekend do Zakopanego? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Świetna atrakcja dla dużych i małych! Zapraszamy na Holi Festival Święto Kolorów, które odbędzie się po raz trzeci na szczycie Gubałówki. Impreza odbywa się w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019. Będzie kolorowo!

Co to jest Holi?

Holi to tak właściwie hinduistyczne święto radości i wiosny, obchodzone przeważnie w dniu pełni księżyca w miesiącu phalguna (luty–marzec). To święto obchodzi się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata, głównie wśród Hindusów lub osób pochodzenia indyjskiego. Festiwal ten rozprzestrzenił się w ostatnich latach w częściach Europy i Ameryki Północnej jako święto miłości i kolorów wiosny.

Holi Święto Kolorów w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Zakopane po raz trzeci w tym sezonie. Święto Kolorów odbędzie się ponownie na Gubałówce już 13 sierpnia 2019 roku w godzinach od 13:00 do 19:30 . Poczuj magię kolorów Holi! Zabawa polega na obrzucaniu się kolorowymi proszkami holi wraz ze swoimi znajomymi. Zabawa odbywać będzie się przy muzyce DJ-ów! Świetna okazja by wziąć udział w najbardziej kolorowej imprezie w tym roku! Festiwal Kolorów skierowany jest do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Ten dzień na pewno na długo pozostanie w Waszych pamięci.

Najważniejsze podczas festiwalu są proszki holi, którymi bawią się uczestnicy wydarzenia. Proszki, pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełni zmywalne woda. Na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Możne je zakupić na miejscu w cenie 5,70 zł za jedno opakowanie dowolnego koloru. Proszki Holi dostępne są aż w 9-ciu kolorach!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...