17,1 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Hej Fest 2019 – muzyka z widokiem na Tatry

- POLECAMY -

Hej Fest 2019 – muzyka z widokiem na Tatry

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny Hej Fest 2019! Jest to cykl 4 koncertów, które  odbędą się na najwyżej położonej scenie w Polsce, czyli na szczycie Gubałówki. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncerty w ramach Hej Fest ruszają w Zakopanem już od sierpnia i odbywać będą się w cztery pierwsze weekendy miesiąca. Start o godzinie 16:00. Zapraszamy!

I tego lata możliwe będzie słuchanie muzyki na żywo w miejscu z najlepszym widokiem na Tatry – na Gubałówce w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie Hej Fest na wysokości aż 1123 m n.p.m. wystąpią wokaliści tacy jak: Kamil Bednarek, Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Zobaczymy również występy zespołów: Wilki, Lady Pank, Dżem, LemON, IRA. Będzie się działo!

Bilety na te wyjątkowe wydarzenia są już dostępne są na stronie oraz w kasach PKLu.  Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu wzrasta do 45 złotych (w cenie biletu wliczony jest przejazd góra-dół koleją na Gubałówkę). Ostatni zjazd kolejki o godzinie 22:30.

Na Hej Fest wystąpią uznani artyści, którzy wspięli się na sam szczyt kariery. W latach poprzednich główną ideą festiwalu była promocja zespołów dopiero zamierzających go zdobyć, ale już grających muzykę na wysokim poziomie, gotowych zaistnieć na scenie przed szeroką publicznością. Występy gwiazd poprzedzały konkursy dla muzycznych debiutantów. W tym roku organizatorzy festiwalu odbiegli od tej idei. Będziemy mogli jednak usłyszeć finalistów poprzednich edycji Festiwali Supportów.

Harmonogram koncertów na Gubałówce

03.08 Wilki, Lady Pank

10.08 Bednarek, Dżem

17.08 LemON, IRA

24.08 Kasia Kowalska, Andrzej Piaseczny

Hej Fest 2019
Hej Fest 2019 – plakat

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...