7.3 C
Zakopane
środa, Wrzesień 18, 2019
 • Wiadomości
More

  Gra terenowa: Witów, Dzianisz, Kościelisko – poznaj Gminę Kościelisko

  Zakopane Wydarzenia Gra terenowa: Witów, Dzianisz, Kościelisko - poznaj Gminę Kościelisko

  Planujesz spędzić wakacje w Zakopanem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Sąsiadująca z Zakopanem, Gmina Kościelisko w ramach wdrażania funduszy europejskich zorganizowała świetną zabawę: GRA TERENOWA Poznaj Gminę Kościelisko. Weź udział w grze i spędź czas aktywnie na świeżym powietrzu. Idealna propozycja na wakacje dla aktywnych i ciekawych nowych miejsc! Zabawa jest skierowana do dzieci powyżej 10 lat, młodzieży i rodzin. Udział w grze jest bezpłatny.

  Co to jest gra terenowa?

  Gry terenowe jest rodzaj gier rozgrywanych najczęściej w czasie rzeczywistym, do których wykorzystuje się teren, jego topografię oraz inne właściwości. Podstawową umiejętnością wymaganą od gracza jest dobra orientacja w terenie i przede wszystkim umiejętność czytania mapy lub wykorzystania urządzeń GPS. Bez tego ani rusz.

  Czym jest Quest?

  Quest to nic innego jak zagadka, niektórzy powiedzą misja, do przejścia w grze za którą dostajemy nagrodę.

  Gmina Kościelisko to piękna okolica pełna tajemnic wartych odkrycia i poznania. Jeśli chcecie poznać bliżej to miejsce, zapraszamy do udziału w grze plenerowej!

  Aby wziąć udział w grze wystarczy odwiedzić Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku, gdzie otrzymacie od wszystkie niezbędne materiały i instrukcje by wykonać misję. CIT znajduje się przy ul. Nędzy Kubińca 136, czynny jest w godzinach 8:00 – 16:00.

  Mając już wszystkie potrzebne materiały, wystarczy tylko wybrać się na spacer po Dzianiszu, Kościelisku i Witowie i rozwiązać tajemnicę. Osoby które ukończą misję zostaną nagrodzone. Pamiętajcie, że warunkiem otrzymania nagrody jest ukończenie Gry Terenowej i podanie hasła. Na mapie, którą otrzymacie zaznaczonych będzie 10 punktów, które można odwiedzić w ramach Gry Plenerowej. Aby zostać nagrodzonym trzeba odwiedzić minimum trzy dowolnie wybrane miejsca z mapy. Wizytę w każdym z punktów na mapie, trzeba udokumentować zdjęciem.

  Zapraszamy do zabawy!

  Więcej informacji pod tel. 660 554 107

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Spektakl "Pomoc Domowa"

  „Pomoc Domowa” w Zakopanem

  Twórcy najbardziej lubianych przez publiczność spektakli Mayday 2 i Szalonych Nożyczek zapraszają na swoje kolejne dzieło - Pomoc Domowa! Jest to kolejna znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Zobaczyć ją możecie w Zakopanem...
  Murzasichle Pokoje Gościnne U Marzenki

  Boże Narodzenie i Sylwester 2019/2020 w Murzasichlu

  Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia z świętym mikołajem przy góralskiej kapeli. Wyjątkowego sylwestra 2019/2020 na noclegi z wyżywieniem, bal sylwestrowy, kulig z pieczeniem kiełbasek oraz inne atrakcje. Boże Narodzenie 2019 Oferta ważna 22 - 27 lub...

  Najnowsze

  X