9.2 C
Zakopane

Wielkanoc

Wakacje

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Gra terenowa: Witów, Dzianisz, Kościelisko – poznaj Gminę Kościelisko

- POLECAMY -

Gra terenowa: Witów, Dzianisz, Kościelisko – poznaj Gminę Kościelisko

Planujesz spędzić wakacje w Zakopanem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Sąsiadująca z Zakopanem, Gmina Kościelisko w ramach wdrażania funduszy europejskich zorganizowała świetną zabawę: GRA TERENOWA Poznaj Gminę Kościelisko. Weź udział w grze i spędź czas aktywnie na świeżym powietrzu. Idealna propozycja na wakacje dla aktywnych i ciekawych nowych miejsc! Zabawa jest skierowana do dzieci powyżej 10 lat, młodzieży i rodzin. Udział w grze jest bezpłatny.

Co to jest gra terenowa?

Gry terenowe jest rodzaj gier rozgrywanych najczęściej w czasie rzeczywistym, do których wykorzystuje się teren, jego topografię oraz inne właściwości. Podstawową umiejętnością wymaganą od gracza jest dobra orientacja w terenie i przede wszystkim umiejętność czytania mapy lub wykorzystania urządzeń GPS. Bez tego ani rusz.

Czym jest Quest?

Quest to nic innego jak zagadka, niektórzy powiedzą misja, do przejścia w grze za którą dostajemy nagrodę.

Gmina Kościelisko to piękna okolica pełna tajemnic wartych odkrycia i poznania. Jeśli chcecie poznać bliżej to miejsce, zapraszamy do udziału w grze plenerowej!

Aby wziąć udział w grze wystarczy odwiedzić Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku, gdzie otrzymacie od wszystkie niezbędne materiały i instrukcje by wykonać misję. CIT znajduje się przy ul. Nędzy Kubińca 136, czynny jest w godzinach 8:00 – 16:00.

Mając już wszystkie potrzebne materiały, wystarczy tylko wybrać się na spacer po Dzianiszu, Kościelisku i Witowie i rozwiązać tajemnicę. Osoby które ukończą misję zostaną nagrodzone. Pamiętajcie, że warunkiem otrzymania nagrody jest ukończenie Gry Terenowej i podanie hasła. Na mapie, którą otrzymacie zaznaczonych będzie 10 punktów, które można odwiedzić w ramach Gry Plenerowej. Aby zostać nagrodzonym trzeba odwiedzić minimum trzy dowolnie wybrane miejsca z mapy. Wizytę w każdym z punktów na mapie, trzeba udokumentować zdjęciem.

Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji pod tel. 660 554 107

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Narciarskie szaleństwo na Nosalu

Narciarstwo to świetny trening całego ciała. Szusowanie na stokach...

Wiosna na Podhalu

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna,...

Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem – trwają zapisy

Przed nami kolejny wyjątkowy festiwal biegowy, trzy dni i...

Wiosna Kultury w Zakopanem

To będzie wyjątkowa Wiosna Kultury w Zakopanem. Przed nami...