• Wiadomości

Dni Piękna NABE SPA Zakopane

- POLECAMY -

Dni Piękna NABE SPA Zakopane

Zakopane Wydarzenia Dni Piękna NABE SPA Zakopane

Hotel SPA Nosalowy Dwór w Zakopanem zaprasza na Dni Piękna w NABE SPA. Powitaj lato w w wyjątkowym stylu! Wraz ze specjalistami branży SPA, Beauty i Fitness na Podhalu przygotuj swoje ciało, skórę i włosy na gorące, słoneczne dni. Event rusza już w środę, 19 czerwca i potrwa do niedzieli, 23 czerwca 2019 roku. Spędź wakacyjny weekend pod znakiem piękna!

NABE SPA to wyjątkowe nowo powstałe miejsce, którego inspiracją stała się energia żywiołów tatrzańskiej przyrody. Znajdziecie tutaj unikatowe rytuały na ciało. Miejsce wyróżniają autorskie procedury, naturalne aromaty i regionalne akcesoria. Z pewnością doświadczysz tutaj niezwykłych doznań, które zapamiętasz na dłużej.

Podczas Dni Piękna NABE SPA uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i pokazów pielęgnacji twarzy i ciała. Biorąc udział w wydarzeniu można odebrać bon zniżkowy na zabiegi w spa oraz wziąć udział w losowaniu, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

W programie Dni Piękna NABE SPA znajdą się konsultacje kosmetologiczne ze specjalistami, ponad to bezpłatne pokazy pielęgnacji ciała. Dowiesz się jak zadbać o swoje ciało oraz jak go pielęgnować, by jak najdłużej było w dobrej kondycji. Podczas wydarzenia można będzie poddać się konsultacji dietetycznej oraz wykonać analizę składu swojego ciała. Nie zabraknie również bezpłatnych zajęć ruchowych oraz konsultacji z instruktorem aktywności ruchowej.

Aby wziąć udział w konsultacjach i pokazach, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Zapisy i szczegóły w Recepcji NABE SPA pod numerem tel. 18 20 22 330 lub nosalowydwor@nabespa.pl.

Zadbaj na lato o swoje ciało!

Nosalowy Dwór Resort & SPA

ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Tel: 18 202 24 00

Dodaj komentarz

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Bieg Przedni II edycja!

Biegaczki i Biegacze przed nami Bieg Przedni, czyli zawody...

XXIII Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Stanisława Nędzy-Kubińca

Serdecznie zapraszamy wszytskie dzieci i młodzież z Podhala, Spisza...

Sesja popularnonaukowa – „Zakopane. Moje miasto – moja tożsamość”

Tatrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza na jesienną sesję popularnonaukową...

Nocne Gotowanie w restauracji WIDOK vol. 3

Pozwól zabrać się w niezapomnianą kulinarną podróż przez najlepszych...

X Gminny Konkurs Gawędy i Recytacji im. Hanki Nowobielskiej

Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej na Gminny Konkurs Recytatorski...
X