Ferie

Porady

atrakcje

na weekend

Dni Piękna NABE SPA Zakopane

- POLECAMY -

Dni Piękna NABE SPA Zakopane

Hotel SPA Nosalowy Dwór w Zakopanem zaprasza na Dni Piękna w NABE SPA. Powitaj lato w w wyjątkowym stylu! Wraz ze specjalistami branży SPA, Beauty i Fitness na Podhalu przygotuj swoje ciało, skórę i włosy na gorące, słoneczne dni. Event rusza już w środę, 19 czerwca i potrwa do niedzieli, 23 czerwca 2019 roku. Spędź wakacyjny weekend pod znakiem piękna!

NABE SPA to wyjątkowe nowo powstałe miejsce, którego inspiracją stała się energia żywiołów tatrzańskiej przyrody. Znajdziecie tutaj unikatowe rytuały na ciało. Miejsce wyróżniają autorskie procedury, naturalne aromaty i regionalne akcesoria. Z pewnością doświadczysz tutaj niezwykłych doznań, które zapamiętasz na dłużej.

Podczas Dni Piękna NABE SPA uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i pokazów pielęgnacji twarzy i ciała. Biorąc udział w wydarzeniu można odebrać bon zniżkowy na zabiegi w spa oraz wziąć udział w losowaniu, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

W programie Dni Piękna NABE SPA znajdą się konsultacje kosmetologiczne ze specjalistami, ponad to bezpłatne pokazy pielęgnacji ciała. Dowiesz się jak zadbać o swoje ciało oraz jak go pielęgnować, by jak najdłużej było w dobrej kondycji. Podczas wydarzenia można będzie poddać się konsultacji dietetycznej oraz wykonać analizę składu swojego ciała. Nie zabraknie również bezpłatnych zajęć ruchowych oraz konsultacji z instruktorem aktywności ruchowej.

Aby wziąć udział w konsultacjach i pokazach, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Zapisy i szczegóły w Recepcji NABE SPA pod numerem tel. 18 20 22 330 lub [email protected].

Zadbaj na lato o swoje ciało!

Nosalowy Dwór Resort & SPA

ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Tel: 18 202 24 00

Dodaj komentarz

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Garmin Winter Sports Festival 2020

Przed nami siedemnasta edycja Garmin Winter Sports Festival w...

Nasze Himalaje: spotkanie z cyklu „Miejsce PODRÓŻY” w Kino Miejsce

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie "Nasze Himalaje" w Kino...

Pokoje Gościnne U Moniki

Pokoje Gościnne U Moniki oferują Państwu spokojny oraz wygodny...

Parada Gazdowska i Kumoterki 2020

Wielkimi krokami zbliża się cykl wyjątkowych zawodów. Parada Gazdowska...

Wspinacze, taternicy i narciarze na Hali Ornak

Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza razem do schroniska Murowaniec na...