10.9 C
Zakopane
środa, Lipiec 17, 2019
 • Wiadomości
More
  Zakopane Wydarzenia Dni Piękna NABE SPA Zakopane

  Dni Piękna NABE SPA Zakopane

  Hotel SPA Nosalowy Dwór w Zakopanem zaprasza na Dni Piękna w NABE SPA. Powitaj lato w w wyjątkowym stylu! Wraz ze specjalistami branży SPA, Beauty i Fitness na Podhalu przygotuj swoje ciało, skórę i włosy na gorące, słoneczne dni. Event rusza już w środę, 19 czerwca i potrwa do niedzieli, 23 czerwca 2019 roku. Spędź wakacyjny weekend pod znakiem piękna!

  NABE SPA to wyjątkowe nowo powstałe miejsce, którego inspiracją stała się energia żywiołów tatrzańskiej przyrody. Znajdziecie tutaj unikatowe rytuały na ciało. Miejsce wyróżniają autorskie procedury, naturalne aromaty i regionalne akcesoria. Z pewnością doświadczysz tutaj niezwykłych doznań, które zapamiętasz na dłużej.

  Podczas Dni Piękna NABE SPA uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i pokazów pielęgnacji twarzy i ciała. Biorąc udział w wydarzeniu można odebrać bon zniżkowy na zabiegi w spa oraz wziąć udział w losowaniu, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

  W programie Dni Piękna NABE SPA znajdą się konsultacje kosmetologiczne ze specjalistami, ponad to bezpłatne pokazy pielęgnacji ciała. Dowiesz się jak zadbać o swoje ciało oraz jak go pielęgnować, by jak najdłużej było w dobrej kondycji. Podczas wydarzenia można będzie poddać się konsultacji dietetycznej oraz wykonać analizę składu swojego ciała. Nie zabraknie również bezpłatnych zajęć ruchowych oraz konsultacji z instruktorem aktywności ruchowej.

  Aby wziąć udział w konsultacjach i pokazach, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Zapisy i szczegóły w Recepcji NABE SPA pod numerem tel. 18 20 22 330 lub nosalowydwor@nabespa.pl.

  Zadbaj na lato o swoje ciało!

  Nosalowy Dwór Resort & SPA

  ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane
  Tel: 18 202 24 00

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK

  Jak w latach poprzednich tak i w tym roku Odział Tatrzański PTTK i Koło Przewodników Tatrzańskich PTTK im. Klimka Bachledy zapraszają do akcji "Chodzimy po górach i zdobywamy górską odznakę turystyczną PTTK". Poprzednie edycje...
  42. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego w Zakopanem

  42. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego w Zakopanem

  Wakacje w Zakopanem to czas wyjątkowych imprez regionalnych, sportowych i kulturowych. Wielkimi krokami zbliżają się 42. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego. W latach ostatnich Festiwal otrzymał niepowtarzalny, indywidualny rys poprzez połączenie muzyki klasycznej z autentyczną...

  Najnowsze