17.7 C
Zakopane
poniedziałek, Sierpień 19, 2019
 • Wiadomości
More

  Czyste Tatry ekoMałopolska 2019

  Zakopane Wydarzenia Czyste Tatry ekoMałopolska 2019

  Co roku w lipcu w ramach akcji Czyste Tatry grupy wolontariuszy usuwają śmieci, pozostawiając najwyższe polskie góry Tatry w ich najpiękniejszej, nie zniszczonej ludzką działalnością formie. Zbliża się kolejna edycja wydarzenia! W ciągu ośmiu lat wolontariusze Czystych Tatr zebrali z gór ponad 5 ton odpadów. Projekt nie ogranicza się jednak wyłącznie do wielkiego sprzątania, ale skupia się przede wszystkim na edukacji ekologicznej i uświadamianiu zagrożeń, jakie niosą dla przyrody nieodpowiedzialne zachowania, w tym śmiecenie.

  Wszyscy, którzy chcą wybrać się na tatrzańskie trasy, by wziąć udział w akcji wciąż mogą zgłosić swój udział w finale Czystych Tatr ekoMałopolska 2019. Wystarczy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie https://czystapolska.org.pl/rejestracja/.

  Warto zaznaczyć , że wolontariuszem może zostać każdy, także osoby niepełnoletnie. Wystarczy tylko pisemna zgoda rodzica lub opiekuna. W akcji sprzątania Tatr wezmą udział znani youtuberzy. Poza tym na uczestników wydarzenia czeka masa atrakcji, w tym koncerty gwiazdy wieczoru – zespołu Afromental, warsztaty ekologiczne, gry edukacyjne, pokazy kulinarne oraz animacje, które urozmaicą czas najmłodszym miłośnikom gór. Wstęp jest bezpłatny. A wszystko to na Dolnej równi Krupowej w Zakopanem, już w ostatni weekend lipca!

  W programie Czystych Tatr

  Koncert AFROMENTAL

  Eko Meetup

  Blok górski

  Bicie rekordu Polski (największa lekcja ekologii)

  Dołącz do akcji i pokaż że #ŚmiecenieToObciach

  Czyste Tatry ekoMałopolska 2019
  Czyste Tatry ekoMałopolska 2019, program

  Dodaj komentarz

  Najnowsze, ostatnio czytane

  Zbójnicka Kryjówka Zakopane ul. Krupówki 60

  Zbójnicka Kryjówka – dom strachów

  Spędzasz urlop pod Giewontem? Szukasz ciekawej propozycji na spędzenie czasu wolnego w Zakopanem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Krupówki Expo zapraszają do odwiedzenia atrakcji rodem z horroru. Przy słynnym deptaku Krupówki 60, w podziemiach...
  XVIII Dzień Misia Miodu i Bartników

  XVIII Dzień Misia Miodu i Bartników

  XVIII Tatrzańskich Wici nie zwalniają tempa! Nie da się ukryć, że ten cykl imprez plenerowych organizowanych już od kilkunastu lat w okresie letnim pod Giewontem przyciąga tysiące widzów. Jest to świetna okazja na spotkanie...

  Najnowsze

  X