27 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Chanson Paris, czyli najpiękniejsze piosenki Edith Piaf w Kawiarni Kmicic

- POLECAMY -

Chanson Paris, czyli najpiękniejsze piosenki Edith Piaf w Kawiarni Kmicic

Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Kmicic w Zakopanem na niezapomniany listopadowy koncert. W wyjątkowym programie pt. CHANSON PARIS usłyszymy najpiękniejsze piosenki Edith Piaf, francuskie szlagiery oraz przeboje Ewy Demarczyk. Będą także wiersze Jacquesa Preverta i Haliny Poświatowskiej. Tego wieczoru na scenie zaśpiewa Marta Baszyńska – Wilk – aktorka scen muzycznych oraz wokalistka.

Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Zakopanego w Kawiarni Kmicic, która znajduje się w Willi Kmicic. Miejsce to zasłynęło z licznych wystawy, koncertów i recitali. Warto tutaj zaglądnąć będąc w okolicach Krupówek.

Kawiarnia Kmicic jest to eleganckie wnętrze o powierzchni 132m kw. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku.

W programie CHANSON PARIS usłyszycie Państwo największe utwory niezapomnianej Edith Piaf, takie jak: Padam, padam czy La foule. W programie znajdą się również wiersze Jaquesa Preverta, które przywołają wyjątkową atmosferę Paryża.

Marta Baszyńska – Wilk jest to polska aktorka scen muzycznych i wokalistka. Jej recital dyplomowy La vie en rose którego premiera odbyła się w kultowej, krakowskiej Piwnicy pod Baranami zgromadził rzesze wielbicieli piosenek Edith Piaf oraz fanów Marty. Repertuar artystki obejmuje przede wszystkim utwory takich legendarnych gwiazd jak Edith Piaf i Ewa Demarczyk. Artystka posiada niezwykłą umiejętność przenoszenia publiczności w niepowtarzalny klimat paryskich kawiarni i kabaretów.

Na koncert serdecznie zapraszamy już 15 listopada 2019 roku o godzinie 19:00.

Kawiarnia Kmicic

ul. Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Tel: 798 082 274

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

O biednej Kasi co wyszła za księcia

W Chochołowie żył chłop Szymon był wdowcem, sam wychowywał...

Domek Siumno Chatka w Murzasichlu

Regionalny domek Siumno Chatka w Murzasichlu zaprasza na wypoczynek...

O gazdach co ślimaka zjedli

W Białym Dunajcu spotkali się dwaj gazdowie, którzy szli...

Illusion House Zakopane uwolni Twoją wyobraźnię

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie czasu w niebanalny sposób,...

Pokoje Gościnne Baron

Oferta na wyjątkowe a jednocześnie tanie noclegi w ścisłym...
X