Bukowiański Teatr zaprasza na komedię „Tato, tato, sprawa się rypła”

0
66

W Bukowiańskim Centrum Kultury „Dom Ludowy” w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się spektakl Amatorskiego Zespołu Teatralnego im. Józefa Pitoraka pt. „Tato, tato, sprawa się rypła”. Regionalny zespół teatralny zaprasza na wieczór pełen dobrego humoru i zabawy!

Sztuka „Tato, tato, sprawa się rypła” napisana przez Ryszarda Latko jest lekką komedią obyczajową w 4 aktach. Prezentuje ona w bardzo trafny sposób typowe ludzkie wady sprawiając, iż przedstawiony świat oglądamy w „krzywym zwierciadle”. Mimo pozornej lekkości sztuka „Tato, tato, sprawa się rypła” może skłaniać to głębszej refleksji nad relacjami międzyludzkimi.

Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka, który wystąpi na scenie „Domu Ludowego” w środę, 21 sierpnia o godzinie 20:00 działa przy Spółdzielni Kulturalno – Oświatowej „Dom Ludowy” im. Franciszka Ćwiżewicza w Bukowinie Tatrzańskiej. Zespół powstał w 1923 r. z inicjatywy Franciszka i Michaliny Ćwiżewiczów. W jego skład wchodziło kilka pokoleń bukowian. W 2010 r. zespół odebrał nagrodę honorową im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”.

Cena biletów na środowe przedstawienie „Tato, tato, sprawa się rypła” wynosi 20 zł i są dostępne w kasie od godziny 19.00. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 12 roku życia.

Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”

ul. Tadeusza Kościuszki 87, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Tel: 18 207 72 21

Dodaj komentarz