11,1 C
Zakopane

Sylwester

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Rozkład jazdy Zakopane (PL) – Poprad (SK)

Rozkład jazdy Zakopane (PL) – Poprad (SK)

Rozkład odjazdów autobusów komunikacji międzynarodowej, z poszczególnych przystanków na trasie Zakopane (Polska) – Poprad (Słowacja). Autokarem również dojedziesz innych miejscowości turystycznych na Słowacji, oraz do aquaparku Poprad Aquacity.

Rozkład Jazdy Zakopane – Poprad

Zakopane – Poprad, przewoźnik „Strama”

Obowiązuje od 14.06.2019 do 13.10.2019

Miejscowość – nazwa przystanku Kiedy kursuje i godziny odjazdu
 LS  L L S L
Zakopane ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 x  15:00 16:00
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 x  15:03 16:03
Zakopane ul. Kościuszki Równia Krupowa 06:04 09:04 x  15:04 16:04
Zakopane Dworzec Autobusowy  stanowisko nr 11 06:15 09:15 11:15  15:15 16:15
Poronin Dom Kultury 06:26 09:26 11:26  15:26 16:26
Poronin Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30  15:30 16:30
Poronin Stasikówka 06:33 09:33 11:33  15:33 16:33
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 06:37 09:37 11:37  15:37 16:37
Lysá Poľana przystanek SK 06:50 09:50 11:50  15:50 16:50
Tatranská Javorina Pošta 06:53 09:53 11:53  15:53 16:53
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02  16:02 17:02
Ždiar Tatra 07:06 10:06 12:06  16:06 17:06
Ždiar Galéria 07:08 10:08 12:08  16:08 17:08
Ždiar Bachledova dolina skrzyżowanie 07:10 10:10 12:10  16:10 17:10
Tatranská Kotlina Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14  16:14 17:14
Tatranská Kotlina Čarda 07:15 10:15 12:15  16:15 17:15
Tatranská Lomnica Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20  16:20 17:20
Tatranská Lomnica Biela voda 07:22 10:22 12:22  16:22 17:22
Tatranská Lomnica Dworzec Autobusowy 07:27 10:27 12:27  16:27 17:27
Starý Smokovec Dworzec Autobusowy 07:37 10:37 12:37  16:37 17:37
Poprad Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53  16:53 17:53
Poprad Aquacity parking x 10:56 x  x x
Legenda

L – kursuje od 14.06.2019 do 30.09.2019
S – kursuje od 1.10.2019 do 13.10.2019

Ceny i zniżki

Cena za przejazd na trasie Zakopane – Poprad – 24 zł

Bilety ulgowe i grupowe można zakupić wyłącznie u kierowcy. Zniżki obowiązują tylko przy zakupie biletów z przekroczeniem granicy.
Bezpłatnie podróżują dzieci do lat czterech, na kolanach rodziców, tylko jeżeli nie korzystają z osobnego miejsca.
Z ulgi w wysokości 10% ceny biletu mogą skorzystać dzieci, młodzież szkolna, studenci, seniorzy (osoby powyżej 60 roku życia), osoby niepełnosprawne, opiekunowie osób niepełnosprawnych, renciści. Bilety ulgowe można zakupić po okazaniu stosownego dokumentu.
Grupom zorganizowanym powyżej 10 osób proponujemy zniżkę 10 %. Bilety dla grup można zakupić u kierowcy tylko w miarę wolnych miejsc. Przejazd większych grup prosimy uzgodnić mailowo: [email protected]

Bilety, warunki sprzedaży

Bilety kupisz w dniu wyjazdu u kierowcy w autobusie /płatność w złotówkach lub w euro/. Bilety dostaniesz również w kasach na Dworcu Autobusowym w Zakopanem lub online na stronie przewoźnika. Sprzedaż online odbywa się maksymalnie do dwóch tygodni przed terminem wyjazdu, bilet trzeba wydrukować.  Nie wszystkie kursy, oraz tylko niewielka część biletów objęta jest sprzedażą online. Brak biletów online nie oznacza, że nie można je kupić u kierowcy. Bilety ulgowe oraz bilety na kurs od 1 października kupisz tylko i wyłącznie u kierowcy.

Rozkład jazdy Poprad – Zakopane

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku w Zakopanem – najstarsza nekropolia w stolicy Tatr

Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku to najważniejsza i najstarsza...

Górska Koleba, apartamenty i pokoje blisko szlaków

Oferujemy nocleg w apartamentach i pokojach gościnnych w górach...

Rozkład jazdy Poprad (SK) – Zakopane (PL)

Rozkład odjazdów autobusów komunikacji międzynarodowej na trasie Poprad (Słowacja)...