13,5 C
Zakopane

Sylwester

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

POLECAMY

Rozkład jazdy Poprad (SK) – Zakopane (PL)

Rozkład jazdy Poprad (SK) – Zakopane (PL)

Rozkład odjazdów autobusów komunikacji międzynarodowej na trasie Poprad (Słowacja) – Zakopane (Polska). Autokarem dojedziesz również z innych miejscowości turystycznych na Słowacji, przez które przejeżdża, oraz z aquaparku Poprad Aquacity.

Rozkład Jazdy Poprad – Zakopane

Poprad – Zakopane, przewoźnik „Strama”

Obowiązuje od 14.06.2019 do 13.10.2019

Miejscowość – nazwa przystanku Godziny odjazdu
LS  L  LS  L
Poprad Aquacity, parking x 11:35 x x
Poprad Dworzec Autobusowy  stanowisko nr 4 08:50 11:50 16:50 17:50
Starý Smokovec Dworzec Autobusowy 09:10 12:10 17:10 18:10
Tatranská Lomnica Dworzec Autobusowy 09:24 12:24 17:24 18:24
Tatranská Lomnica Biela voda 09:29 12:29 17:29 18:29
Tatr. Lomnica Kežmarské Žľaby 09:31 12:31 17:31 18:31
Tatranská Kotlina Čarda 09:36 12:36 17:36 18:36
Tatr. Kotlina Belianska jaskyňa 09:37 12:37 17:37 18:37
Ždiar Bachledova dolina skrzyż. 09:41 12:41 17:41 18:41
Ždiar Galéria 09:43 12:43 17:43 18:43
Ždiar Tatra 09:45 12:45 17:45 18:45
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 09:49 12:49 17:49 18:49
Tatranská Javorina Pošta 09:58 12:58 17:58 18:58
Łysa Polana przystanek PL 10:02 13:02 18:02 19:02
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 10:14 13:14 18:14 19:14
Poronin Stasikówka 10:18 13:18 18:18 19:18
Poronin Kośne Hamry 10:21 13:21 18:21 19:21
Poronin Dom Kultury 10:25 13:25 18:25 19:25
Zakopane Dworzec Autobusowy 10:33 13:33 18:33 19:33
Zakopane Aleje 3 Maja Górne 10:34 13:34 18:34 19:34
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra x 13:36 18:36 19:36
Zakopane ul. Balzera Nosal x 13:39 18:39 19:39
Legenda

L – kursuje od 14.06.2019 do 30.09.2019
S – kursuje od 1.10.2019 do 13.10.2019

Ceny i zniżki

Cena za przejazd na trasie Zakopane – Poprad – 24 zł

Bilety ulgowe i grupowe można zakupić wyłącznie u kierowcy. Zniżki obowiązują tylko przy zakupie biletów z przekroczeniem granicy.
Bezpłatnie podróżują dzieci do lat czterech, na kolanach rodziców, tylko jeżeli nie korzystają z osobnego miejsca.
Z ulgi w wysokości 10% ceny biletu mogą skorzystać dzieci, młodzież szkolna, studenci, seniorzy (osoby powyżej 60 roku życia), osoby niepełnosprawne, opiekunowie osób niepełnosprawnych, renciści. Bilety ulgowe można zakupić po okazaniu stosownego dokumentu.
Grupom zorganizowanym powyżej 10 osób proponujemy zniżkę 10 %. Bilety dla grup można zakupić u kierowcy tylko w miarę wolnych miejsc. Przejazd większych grup prosimy uzgodnić mailowo: [email protected]

Bilety, warunki sprzedaży

Bilety kupisz w dniu wyjazdu u kierowcy w autobusie /płatność w złotówkach lub w euro/. Bilety dostaniesz również w kasach na Dworcu Autobusowym w Zakopanem lub online na stronie przewoźnika. Sprzedaż online odbywa się maksymalnie do dwóch tygodni przed terminem wyjazdu, bilet trzeba wydrukować.  Nie wszystkie kursy, oraz tylko niewielka część biletów objęta jest sprzedażą online. Brak biletów online nie oznacza, że nie można je kupić u kierowcy. Bilety ulgowe oraz bilety na kurs od 1 października kupisz tylko i wyłącznie u kierowcy.

Rozkład jazdy Zakopane – Poprad

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

BĄDŹ NA
BIEŻĄCO

Może Ci się również spodobać ZOBACZ
Polecamy

Tatrzański Park Edukacyjny „ZwierzOgród” w Zakopanem

Tatrzański Park Edukacyjny pod skocznią w Zakopanem to wyjątkowe...

Willa Patryk, noclegi z widokiem na Tatry

Zakopane Willa "Patryk" oferuje pokoje gościnne i apartamenty z...

Rozkład jazdy komunikacji podmiejskiej z Zakopanego

Zakopiański Dworzec Autobusowy /PKS, Prywatne Linie Autobusowe, Busy/, rozkładu...