0 C
Zakopane

Sylwester

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Sylwester Marzeń 2019 z TVP w Zakopanem

Jak w latach poprzednich, tak i w tym roku Telewizja Polska zorganizuje Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Osoby, które planują przywitać Nowy Rok pod Giewontem mogą spać spokojnie, gdyż impreza plenerowa z TVP z pewnością się odbędzie!

Sylwester Marzeń w Zakopanem

Telewizja Polska podjęła ostateczną decyzję. Jak w latach poprzednich, tak i w tym roku serdecznie zapraszamy do Zakopanego na otwartą imprezę plenerową Sylwester Marzeń z TVP. Nie da się ukryć, że taka impreza w zimowej scenerii z roku na rok przyciąga na Podhale dziesiątki tysięcy gości. W środku zimy pod Tatrami i tym razem zrobi się bardzo gorąco!

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem
Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem

Gdzie stanie scena?

Telewizja Polska pierwotnie zdecydowała, że Sylwester w Zakopanem w tym roku odbędzie się na terenie Wielkiej Krokwi. Nowa lokalizacja spotkała się jednak z ogromną falą krytyki i protestów. Przeciwnicy imprezy w okolicach zakopiańskiej skoczni uważają, że hałas podczas nocy sylwestrowej jest nieporównywalnie większy od tego, jaki towarzyszy sportowym wydarzeniom organizowanym na Wielkiej Krokwi. Wybuchy petard oraz głośna muzyka płynąca z ogromnych głośników wybudzi i wystraszy tatrzańską zwierzynę. W okolicach skoczni niedźwiedzie mają swoje gawry. Tak głośna impreza w tak bliskim sąsiedztwie drapieżników, niesie za sobą poważne ryzyko, że zwierzyna się obudzi.

Ostatecznie podjęto decyzję, że Sylwester Marzeń 2019 zostanie zorganizowany na Równi Krupowej, tam gdzie impreza odbywała się w poprzednich latach.

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem
Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem

Kto wystąpi na scenie Sylwestra Marzeń w Zakopanem?

 • Maryla Rodowicz
 • Zenek Martyniuk i Akcent
 • Viki Gabor
 • Golec uOrkiestra
 • Gromee
 • Boys
 • Chico & The Gypsies
 • Pupo
 • Thomas Anders & Modern Talking Band
 • Jorrgus
 • Playboys
 • Piękni i Młodzi
 • oraz wiele innych Gwiazd
 • o chorografie zadba Agustin Egurrola z zespołem

Imprezę w Zakopanem poprowadzą: Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora i Rafał Brzozowski.

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem
Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem

Gdzie kupić i ceny biletów na sylwestera 2019 w Zakopanem?

Z pewnością informacja ta ucieszy wszystkich tych, którzy wybierają się do Zakopanego na Sylwester Marzeń z TVP! Na imprezę TVP nie trzeba kupować biletów. Wydarzenie, podobnie jak w poprzednich latach, będzie darmowe.

Zakopane Sylwester 2020/2021 Sylwester Marzeń 2019 z TVP w Zakopanem

Polecamy na sylwestra

Willa JANDOR, noclegi z wyżywieniem

Oferta na wypoczynek z wyżywieniem w Zakopanem dla klienta indywidualnego jak i grup zorganizowanych, szkół, koloni.

Pokoje i Apartament Bacówka w centrum

Oferujemy komfortowe pokoje gościnne oraz apartamenty w centrum Zakopanego, 200m od Krupówek, dzięki czemu każdy może wybrać miejsce odpowiednie dla siebie.

Willa Zakopane Apartamenty i Pokoje

W "Zakopane Willi" znajdziecie dokładnie to czego szukacie - bardzo dobre warunki w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Codziennie rano budzić Was będzie przepiękny widok na górę Giewont, znajdującą się bliżej niż może Wam się to wydawać.

Boże Narodzenie i Sylwester 2020/2021 w Murzasichlu

Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia z świętym mikołajem przy góralskiej kapeli. Wyjątkowego sylwestra 2020/2021 na noclegi z wyżywieniem, bal sylwestrowy, kulig z pieczeniem kiełbasek...

Święta i Sylwester w Ośrodku Start w centrum Zakopanego

Boże Narodzenie w Zakopanem Serdecznie zapraszamy na magiczne Święta Bożego Narodzenia 2020 Koszt  6- dniowego pobytu w terminie 23.12 – 28.12.2020 wynosi:1590 zł./os. w pokoju dwu-...

Tani Sylwester 2020/2021 U Galicy

Sylwester w Białym Dunajcu to świetna pomysł na udany wypoczynek a zarazem moc atrakcji, serdecznie zapraszamy "Pokoje Gościnne U Galicy", tani pobyt sylwestrowy 2020/2021...