Sylwester

Porady

atrakcje

na weekend

Sylwestrowa zabawa Frozen Land w Le Scandale Zakopane

Planujesz przywitać Nowy Rok pod Giewontem? Mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! Sylwestrowa zabawa w Le Scandale w Zakopanem zbliża się wielkimi krokami. Tego wieczoru oczekując na nowy 2020 rok przeniesiesz się do bajecznego świata Krainy Lodu. Będzie się działo!

Epicentrum nocnego życia pod Tatrami

Klub Le Scandale w to bez wątpienia najlepszy punkt wieczorowej rozrywki w Zakopanem. Epicentrum nocnego życia i najlepszych imprez na Podhalu. Le Scandale Zakopane to trzy wyjątkowe miejsca: Aperitif Bar – kawiarnia i miejsce spotkań mieszczące się w lobby hotelu Aries, Cocktail Room – czynny wieczorami bar cocktailowy oraz przede wszystkim Music Loft – klub muzyczny czynny w piątki i soboty. Music Loft to głównie dobra muzyka i ludzie. To wszystabrko razem tworzy miejsce na mapie Zakopanego o niepowtarzalnym klimacie. Najbardziej rozrywkowa część Scandalicznego konceptu oferuje Live Acty, Eventy tematyczne, występy Dj-ów,otaz koncerty.

Frozen Land w Le Scandale

Fantastyczna sylwestrowa zabawa w Music Loft w Le Scandale w Zakopanem zbliża się wielkimi krokami. Będzie to świetna okazja by w ostatni wieczór Starego Roku przenieść się do bajecznego świata Krainy Lodu, oczekując na nowy 2020 rok. Frozen Land w Le Scandale to niepowtarzalna sylwestrowa propozycja.

Frozen Land to przede wszystkim przepyszne koktajle barowych sztukmistrzów, taneczne show uroczych śnieżynek oraz najlepsze nuty. Tej mroźnej nocy o oprawę muzyczną zadba Dj Bernard Drago, który w akompaniamencie dźwięków saksofonu Mr. Fifty wprowadzi w niepowtarzalny klimat.

Cennik Frozen Land:

Bilety 150zł/os.
Miejsce stojące
Welcome drink

Bilety 250zł/os.
Miejsce siedzące
Welcome drink
Kieliszek szampana

Pakiet przekąsek:
  • Pieczony indyk w musztardzie Dijon
  • Pieczony karczek
  • Grillowane warzywa z bryndzą
  • Mozzarella bufala z pomidorkami i bazylią
  • Tortilla z kurczakiem i warzywami podana z sosem serowym
  • Deska serów

Serdecznie zapraszamy na Frozen Land 31 grudnia 2019 roku. Start o godzinie 21:00.

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 663240119 lub mailowo [email protected]

Le Scandale Zakopane

ul. Mariusza Zaruskiego 5, 34-500 Zakopane
Tel: 530 331 531

Zakopane Sylwester 2019/2020 Sylwestrowa zabawa Frozen Land w Le Scandale Zakopane

Dodaj komentarz

Polecamy na sylwestra

X