26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Sylwester z Michałem Milowiczem w zakopiańskiej Watrze

Zakopane Sylwester 2020/2021 w Watrze, to impreza do białego rana. Koniec roku tuż, tuż… a co za tym idzie – Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie masz jeszcze planów na ten wieczór to serdecznie zapraszamy do zakopiańskiej Watry, gdzie pożegnasz Stary Rok 2020 a przywitasz Nowy 2021 w rytmie ponadczasowych utworów Elvisa Presleya w wykonaniu Michała Milowicza.

Watra – wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego

Watra to wyjątkowe miejsce na mapie Zakopane. Bez wątpienia każdy choć raz odwiedził ten lokal. Watra znana jest na Podhalu nie tylko jako regionalna karczma góralska, w której odbywają się wieczory taneczne, ale przede wszystkim jest kulturalnym miejscem na mapie miasta. Każdego miesiąca organizowane są tutaj koncerty znakomitych gwiazd. W Watrze wystąpili już m.in. Andrzej Rosiewicz, Zbigniew Wodecki, Robert Rozmus, Michał Milowicz, KASA, Grzegorz Turnau, Kroke, Jarek Śmietana oraz legendarna formacja Breakout.

O Michale Milowiczu słów kilka

Michał Milowicz to polski piosenkarz, aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy i filmowy, producent i reżyser filmowy oraz biznesmen. Równolegle z aktorstwem realizował się też jako piosenkarz estradowy. W czerwcu 2003 ukazała się jego debiutancka płyta „Teraz wiesz”, którą promowała piosenka „Wszyscy na scenę”.

Trzy oblicza Milowicza w zakopiańskiej Watrze

Wieczór sylwestrowy pt. Trzy oblicza Milowicza będzie to impreza pełna przebojów Elvisa Presleya oraz polskich standardów z przymrużeniem oka. Tego wieczoru nie zabraknie autorskich utworów artysty. Wszystko to z udziałem zespołu muzycznego Watra. Bez wątpienia będzie to niezapomniana muzyczna uczta lecz nie tylko! Na uczestników sylwestrowej zabawy zaplanowano wykwintne menu z góralskimi specjałami. Menu sylwestrowe zawierało będzie miedzy innymi różnego rodzaju sery podhalańskie w tym bundz, oscypki czy bryndza. Nie zabraknie tradycyjnych moskoli oraz góralskiej kwaśnicy z wkładką. Warto wspomnieć, że Watra to także regionalny browar, w którym warzy się piwo według kilkusetletniej receptury starowiedeńskiej, bez dodatku jakichkolwiek konserwantów. Sylwestrowicze będą mieli okazję skosztować wielu rodzajów długo leżakowanego i niepasteryzowanego piwa! Dla każdej pary butelka wina musującego. Ponad to dla każdego gościa butelka wódki Zakopiańska!

Zakopane Sylwester 2020/2021 Watra Michał Milewicz, plakat
Zakopane Sylwester 2020/2021 Watra Michał Milewicz, plakat

Rezerwuj bal sylwestrowy 2020/2021 w Watrze

Nowy Rok warto powitać w Zakopanem, sylwester to szczególny okres i dzieje się tu naprawdę wiele. Warto wybrać najlepszą ofertę na imprezę oraz nocleg w Sylwestra i świętować Nowy Rok w górach. Magia tego miejsca przyciąga bardzo wielu turystów, dlatego warto dużo wcześniej zarezerwować nocleg. Spędź Sylwestra 2020/2021 w Zakopiańskiej Watrze, położonej na skrzyżowaniu ulic Zamoyskiego i Tetmajera, blisko deptaka Krupówki! Zapraszamy już 31 grudnia br. o godzinie 20:00. Przez cały wieczór Gości zabawi zespół Watra. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Milowicz! Nie trać czasu, zarezerwuj miejsca już dziś pod numerem telefonu 512351742 lub mailowo watra@zakopane-restauracje.pl.

Browar Watra

ul. Zamoyskiego 2, 34-500 Zakopane
Tel. +48 512 351 742

ZakopaneSylwester 2021/2022Sylwester z Michałem Milowiczem w zakopiańskiej Watrze

Polecamy na sylwestra

Reklama

Reklama