Sylwester

Porady

atrakcje

na weekend

Sylwester na Podhalu w stylu Hollywood

Zastanawiasz się jak w tym roku spędzisz Sylwestra? Wybierz jedną z 3 propozycji i powitaj Nowy Rok w iście Hollywoodzkim Stylu w Chochołowskich Termach!

Sylwestrowej zabawy czas!

Sylwester to wyjątkowy czas, ponieważ jest to okres szalonej zabawy i oczekiwania na nowy rok. Możemy wtedy ubrać wieczorowe stroje, potańczyć, zjeść coś wykwintnego i zobaczyć się z najbliższymi, z którymi nie zawsze na co dzień udaje nam się spotkać. Samo święto pożegnania starego i powitania nowego roku narodziło się dopiero na przełomie XIX i XX wieku. Początkowo obchodzono je tylko w bogatszych warstwach społeczeństwa, stopniowo zwyczaj przedostawał się do życia uboższych ludzi. Na początku XX wieku pojawiły się lokalne zwyczaje przeżywania nocy sylwestrowych.

Sylwester w stylu Hollywood w Chochołowskich Termach

Zwykle sylwestra organizujemy w domu lub idziemy gdzieś na eleganckie przyjęcie. W Termach Chochołowskich masz do wyboru aż 3 propozycje. Wybierz jedną z nich i powitaj Nowy Rok w iście Hollywoodzkim Stylu!

Będzie to niepowtarzalna okazja by poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie. Baw się jak celebryta na wystawnym przyjęciu prosto z Hollywood i wznieś toast szampanem za pomyślny 2020 rok! Wieczór minie pod znakiem pozytywnych emocji skąpanych w barwach hollywoodzkich fleszy. Poczuj się wyjątkowo idąc Aleją Gwiazd, zrób sobie zdjęcie na ściance i baw się do białego rana przy wirujących kawałkach podczas najlepszej imprezy sylwestrowej na Podhalu!

Termalny Hollywood na basenie

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 20:00. Zabawa potrwa do 02:00. W programie między innymi występ cover bandu, wręczenie Oskarów, pokaz burleski. Nowy Rok powitasz ze spektakularnym laser show! Niezapomnianych wrażeń muzycznych dostarczy niezastąpione Vivoomuisic. Na najmłodszych czekać będą animatorzy oraz dużo atrakcji i dobrej zabawy.

Gorący sylwestrowy Hollywood na Saunarium

Start imprezy o godzinie 21:00. Zabawa potrwa do 02:00. W programie m.in. gwiazdorskie seanse przygotowane przez naszych Saunamistrzów, wręczenie Oskarów, wykwintne menu, filmowe koktajle oraz spektakularny pokaz laserów o północy. Na uczestników wieczoru zaplanowano intrygującą grę z Oskarem w roli głównej. `

Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej

Impreza ma czerwonym dywanie z kolorowymi drinkami rusza o godzinie 21:00. Zabawa potrwa do 03:00. W programie między innymi: wręczenie Oskarów, muzyka filmowa, muzyka na żywo, karaoke, aleja gwiazd, małe kino, pokaz laserów, oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Sylwester w stylu Hollywood w Chochołowskich Termach
Sylwester w stylu Hollywood w Chochołowskich Termach

Ceny biletów na imprezę:

Termalny Hollywood na basenie
osoba dorosła:
cena regularna 189 zł,
przedsprzedaż 169 zł,
dzieci do 13 r.ż:
cena regularna 89 zł,
przedsprzedaż 79 zł,

Gorący Hollywood na Saunarium
osoba dorosła:
cena regularna 359 zł,
przedsprzedaż 339 zł,

Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej
osoba dorosła:
cena regularna 349 zł,
przedsprzedaż 329 zł,
dzieci do 13 r.ż:
cena regularna 179 zł,
przedsprzedaż 159 zł,

Gwarantowana dobra zabawa!

Chochołowskie Termy

ul. Chocholów 400, 34-513 Chochołów
Tel: 781 300 301

Zakopane Sylwester 2019/2020 Sylwester na Podhalu w stylu Hollywood

Dodaj komentarz

Polecamy na sylwestra

X