Sylwester Lodu i Ognia – w gaciach i bez gaci!

Sylwester 2019/2020 w gaciach i bez gaci w Termie Bania będzie w tym roku niezapomnianym wydarzeniem. Motywem przewodnim imprezy tym razem będzie Lód i Ogień. Oznacza to, że uczestników poza imprezą z DJem czekają wyjątkowe występy artystów tańca ognia i światła. Ponadto spektakularne ice shows, a także efektowne pokazy laserowe zsynchronizowane z muzyką. Będzie się działo!

Sylwester Lodu i Ognia odbędzie się w dwóch możliwościach – w gaciach i bez gaci!

Sylwester Lodu i Ognia w Tarma Bania
Sylwester Lodu i Ognia w Tarma Bania, Białka Tatrzańska, plakat

Opcja „w gaciach” to zabawa w strefie Zabawy i Relaksu. Impreza rusza o godzinie 20:00 i potrwa do 3:00. Jest to opcja z której korzystać mogą również dzieci. Bilety: 99 zł /os.: dziecko do 13 roku życia, 169 zł /os.: bilet normalny.

Opcja „bez gaci” jest wyłącznie dla osób dorosłych 18+. Obejmuje Saunarium i dostęp do Strefy Zabawy i Relaksu – już w gaciach. Impreza rusza o godzinie 21:00 i trwać będzie do 3:00. Bilety w cenie 299 zł od osoby. Wejściówka Sylwestra bez gaci obejmuje także gorący posiłek. Na gości czekać będzie kolacja w formie bufetu oraz zimny bufet z wyborem warzyw, sałat, surówek, dipów, serów, wędlin, pikli. Do tego słodki poczęstunek: wybór ciast i ciasteczek oraz woda z miętą i cytryną.

Strefa Zabawy to baseny wewnętrzne i zewnętrzne w których temperatura wody wynosi od 34°C do 38°C. Łączna długość zjeżdżalni to ponad 300 m dobrej zabawy. Ponadto karuzele wodne, armatki i kaskady. Wyjątkową atrakcją wodną są sztuczne fale, które gwarantują w Termie Bania super relaks i wyjątkową wodną zabawę. Wszystko na najwyższym poziomie!

Strefa Relaksu to miejsce, w którym króluje spokój i harmonia, a odprężenie to podstawa w tej strefie. Znajdziecie tutaj szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi.

Jeśli masz ochotę Nowy Rok przywitać w wyjątkowy sposób w Termie Bania to bilety na Sylwestra 2019 kupić możesz w sklepie online bilety.termabania.pl. Sprzedaż wejściówek rusza już od poniedziałku 23 września 2019 r. od godziny 12:00

Terma Bania

ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska
Tel: 18 261 25 40

Zakopane Sylwester 2019/2020 Sylwester Lodu i Ognia - w gaciach i bez gaci!

Dodaj komentarz

Polecamy na sylwestra

X