26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Promocja, tańsze bilety kolei na Kasprowy Wierch

Promocja, tańsze bilety kolei na Kasprowy Wierch

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a PKL tnie ceny! Planujesz czerwcowy weekend w Zakopanem? Zastanawiasz się czy warto? Pomożemy Ci podjąć decyzję! Wypoczynek w górach to zdecydowanie dobra decyzja. Pogoda dopisuje, a ponad to Polskie Koleje Linowe przygotowały dla swoich Klientów super promocję – Tanie poranki na Kasprowy Wierch. Promocja obowiązywać będzie w każdy weekend do końca czerwca! Warto skorzystać!

Kasprowy Wierch to szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m n.p.m. Szczyt zwiedzany turystycznie jest już od bardzo dawna. Już ok. 1850 r. istniały wydeptane ścieżki z Doliny Gąsienicowej i z Goryczkowej Przełęczy nad Zakosy. Kasprowy Wierch stał się popularny wśród narciarzy lecz nie tylko. Obecnie jest najczęściej odwiedzanym szczytem Tatr – w sezonie letnim. Latem dzienne na szczyt Kasprowego dociera nawet do 4000 osób. Jedni szczyt zdobywają pieszo, inni korzystają z Kolei Linowej Kasprowy Wierch.

Już od najbliższego piątku, 14 czerwca rusza promocja Tanie poranki na Kasprowy Wierch. W każdy weekend do końca miesiąca za poranny przejazd koleją linową na Kasprowy Wierch przy zakupie online zapłacisz 10 zł mniej. Rabat dotyczy biletów, które obejmują wjazdy o godzinie 7:30, 7:40 i 7:50.

Nie da się ukryć, że poranny wjazd na szczyt Kasprowego Wierchu to świetny początek dnia. Z pewnością atrakcja ta dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom gór. Szczególnie ucieszy tych, którzy planują całodzienną wędrówkę!

Zaplanuj wycieczkę wcześniej korzystając z możliwości zakupu biletów przez Internet, w biletomatach czy Biurach Obsługi Klienta (rabat tylko przy zakupie online).

Kolej linowa na Kasprowy Wierch

ul. Kuźnice 14, 34-500 Zakopane
Tel: 22 444 66 66

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy