15,6 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

"Z daleka od ludzkiego zgiełku i mrowiska wstaje wiosna, dusząca od światła i żaru; i z głębi leśnej wody nagle kształt wytryska, podobny do...

Promocja, tańsze bilety kolei na Kasprowy Wierch

- POLECAMY -

Promocja, tańsze bilety kolei na Kasprowy Wierch

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a PKL tnie ceny! Planujesz czerwcowy weekend w Zakopanem? Zastanawiasz się czy warto? Pomożemy Ci podjąć decyzję! Wypoczynek w górach to zdecydowanie dobra decyzja. Pogoda dopisuje, a ponad to Polskie Koleje Linowe przygotowały dla swoich Klientów super promocję – Tanie poranki na Kasprowy Wierch. Promocja obowiązywać będzie w każdy weekend do końca czerwca! Warto skorzystać!

Kasprowy Wierch to szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m n.p.m. Szczyt zwiedzany turystycznie jest już od bardzo dawna. Już ok. 1850 r. istniały wydeptane ścieżki z Doliny Gąsienicowej i z Goryczkowej Przełęczy nad Zakosy. Kasprowy Wierch stał się popularny wśród narciarzy lecz nie tylko. Obecnie jest najczęściej odwiedzanym szczytem Tatr – w sezonie letnim. Latem dzienne na szczyt Kasprowego dociera nawet do 4000 osób. Jedni szczyt zdobywają pieszo, inni korzystają z Kolei Linowej Kasprowy Wierch.

Już od najbliższego piątku, 14 czerwca rusza promocja Tanie poranki na Kasprowy Wierch. W każdy weekend do końca miesiąca za poranny przejazd koleją linową na Kasprowy Wierch przy zakupie online zapłacisz 10 zł mniej. Rabat dotyczy biletów, które obejmują wjazdy o godzinie 7:30, 7:40 i 7:50.

Nie da się ukryć, że poranny wjazd na szczyt Kasprowego Wierchu to świetny początek dnia. Z pewnością atrakcja ta dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom gór. Szczególnie ucieszy tych, którzy planują całodzienną wędrówkę!

Zaplanuj wycieczkę wcześniej korzystając z możliwości zakupu biletów przez Internet, w biletomatach czy Biurach Obsługi Klienta (rabat tylko przy zakupie online).

Kolej linowa na Kasprowy Wierch

ul. Kuźnice 14, 34-500 Zakopane
Tel: 22 444 66 66

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy

Tytus Chałubiński „Król Tatr”

Mówili o nim "Król Tatr" i "nieziemski człek". Dr...

7. Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę

Już po raz siódmy w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa...

Rok dra Tytusa Chałubińskiego

Jest wiele dobrych powodów, żeby odwiedzić Zakopane właśnie w...

77. Tour de Pologne: Bukowina Tatrzańska – Zakopane

Okres wakacji na Podhalu to czas sportowych emocji. Przed...

Teatr VIS A VIS – Zakopiańskie Lato Teatralne – Letni Teatr w Muszli Koncertowej

Mamy dla Was niecodzienną wakacyjną propozycję kulturalną, artystyczną, rozrywkową...