8.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Promocja na ferie – dwie atrakcje, jeden bilet!

Promocja na ferie – dwie atrakcje, jeden bilet!

Planujesz ferie na Podhalu? Marzysz o połączeniu zwiedzania uroków Zakopanego z odprężeniem i relaksem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Skorzystaj z promocji Polskich Koleii Linowych i Term Bukovina.

Promocja Polskich Koleii Linowych i Term Bukovina

W ramach promocji Polskich Koleii Linowych i Term Bukovina rozgrzej się w Termach w Bukowinie Tatrzańskiej a zarazem odkryj przepiękne oblicze Tatr na szczycie Gubałówki. PKL wraz Termami Bukovina przygotowały wyjątkową jesienną promocję. Jeden bilet na wyjątkowe dwie atrakcje!

Kup bilet łączący 2,5h relaksu w basenach Term Bukovina z przejazdem koleją linowo-terenową na Gubałówkę. Zaplanuj niezapomniany relaks na basenie a potem wyjedź kolejką na szczyt Gubałówki.

Jak długo jest ważna promocja?

Przy zakupie biletu łączonego, należy w pierwszej kolejności wybrać datę wyjazdu Kolejką Linowo-Terenową na Gubałówkę. Bilet na baseny termalne jest ważny w granicach obowiązywania danego sezonu, odpowiadającego poniższym terminom, czyli 2,5 – godzinny bilet zakupiony od teraz do 1 marca 2020 r. obowiązuje w terminie 21.12.2019 – 01.03.2020 roku.

Cena pakietu promocyjnego:

  • Normalny: 65 zł/os
  • Ulgowy: 45 zł/os.

Nie trać czasu, kup bilet już dziś w kasach Term Bukovina i PKL, biletomatach i Biurach Obsługi Klienta PKL oraz online na stronach partnerów promocji.

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy