26.9 C
Zakopane

Wakacje

Oscypki

Porady

atrakcje

na weekend

Promocja jesienna, tańsze bilety kolei na Kasprowy Wierch

Promocja jesienna, tańsze bilety kolei na Kasprowy Wierch

Pogoda w górach dopisuje, a ponadto Polskie Koleje Linowe po raz kolejny przygotowały dla swoich Klientów super promocję. Skorzystaj z tanich poranków na Kasprowy Wierch. Promocja obowiązuje w weekendy i trwa do 22 września!

Jesień to jedna z piękniejszych pór roku w Tatrach. Planujesz wrześniowy weekend w Zakopanem? Wypoczynek w górach to dobra decyzja!

Kasprowy Wierch to szczyt, który jest obowiązkowym punktem ma mapie niejednego turysty. Zwiedzany turystycznie jest już od bardzo dawna. Historia wskazuje na to, że już w 1850 r. istniały wydeptane ścieżki z Doliny Gąsienicowej i z Goryczkowej Przełęczy nad Zakosy. Szczyt znajduje się w Tatrach Zachodnich i ma wysokość 1987 m n.p.m. Obecnie jest najczęściej odwiedzanym szczytem Tatr – w sezonie letnim. Zgodnie ze statystykami w wakacje Kasprowy Wierch zdobywa dziennie do 4000 osób. Szczyt można zdobyć pieszo, inni korzystają z Kolei Linowej Kasprowy Wierch.

PKL przygotował wrześniową promocję! Tańsze poranki na Kasprowy Wierch. Jeszcze do 22 września w każdy piątek, sobotę i niedzielę za poranny przejazd koleją linową na Kasprowy Wierch przy zakupie online zapłacicie o 10 zł mniej.

Uwaga! Rabat dotyczy biletów, które obejmują poranne wjazdy o godzinie: 7:30, 7:40 i 7:50 i są zakupione tylko w sklepie online. Liczba biletów na każdą godzinę jest ograniczona.

Osobom planującym jesienny wjazd na Kasprowy Wierch przypominamy aby zaplanowały przejazd przed 23 września. W późniejszym terminie kolej będzie nieczynna z uwagi na gruntowny remont.

Kolej linowa na Kasprowy Wierch

ul. Kuźnice 14, 34-500 Zakopane
Tel: 22 444 66 66

Reklama

Najnowsze na portalu
Polecamy

Najnowsze na portaluZOBACZ
Polecamy